Sfm Senec-FK Rača 4:7

V nedeľu 2.10. 2011 odohrala naša prípravka U 8 prípravný zápas  proti Sfm Senec.

Zápas sa uskutočnil vo Veľkom Bieli od 10:30 hod.

Zostava:

Hodnotenie zápasu:

Hralo sa vo Veľkom Bieli na umelej tráve 6+1. Ihrisko bolo hádam väčšie ako keď hrá prípravka. Musím podotknúť, že futbalový areál bol nádherný, tráva na ihrisku bola upravená ako na golfom ihrisku a umelá tráva bola naozaj ako tráva. Miťo si to dokonca odfotil.

Ale k zápasu:
Chlapci sa súpera nezľakli. Od začiatku sme útočili a pekne kombinovali. Hneď prvý faul súpera sme potrestali. Borisko sa z priameho kopu nemýlil, 0:1. Potom sme 2x zazmätkovali v obrane (aj v bráne) a súper išiel do vedenia, 2:1. Prestriedali sme chlapcov a vysunuli malého Lea do útoku. Mário získal
na ľavej stráne loptu, Leo mu ju z nohy zobral a po dvoch kľučkách zakončil, 2:2. Súper nás opäť zatlačil a po nedôraznom bránení sme zase prehrávali, 3:2. To však už mal Mário zaradenú správnu rýchlosť a vyrovnal na 3:3.

Po polčase sme už na ihrisku dominovali. Goran krásne dorazil Máriovu
strelu a po chvíli zakončil Mário svoj únik, 3:5. Potom prišla naša posledná chyba v obrane a aj v bráne a súper znížil na 4:5. To už sa hralo na jednu bránu. Mário nepremenil jedenástku (o tom sa ešte porozprávame!) avšak o chvíľu už po samostatnej akcii zvýšil, 4:6. Bodku na záver dal priamym kopom Borisko, ktorý z polovice ihriska poslal loptu medzi obrancov, kde nádherne zbehol Mário a bolo hotovo, 4:7!

Chválime všetkých chlapcov. Bolo to super. Vieme kde sú slabiny a budeme
na ich odstránení pracovať.

• Tréneri

Tréner: Iba poopravím, že nomináciu na prípravák určíme až v piatok, rovnako ako aj nomináciu na sobotňajší ligový zapás chlapcov U9.

• nominovaní sú:
    Jakub Kováčik, Dominik Gaál, Boris Súkenník, Mário Sauer, Viktor Drozd, Goran Pilinský, Matej Borza, Jurko Štibrány, Vladimír Bochnička, Leo Sauer, Alex Hipp

PS1: nevieme, čo je s Goranom, nech dá prípadne vedieť, či pôjde
    PS2: náhradníci sú: Šimon Obernauer, Hugo Holík, Matej Fabšo
    PS3: Vladko Bochnička a Matej Borza prídu priamo na štadión do Veľkého Bielu, ak máte niekto podobné plány, dajte vedieť.