SFM Senec – FK Rača 7 : 0

Zostava:Čecho – Batka,Štepiansky,Šmalík-Rašlík,Piláci-Stančík
Striedali: Bea,Fufaľ,Krajniak,Gvozdjak,Žitný.
Hodnotenie zápasu:
Zápas  bol zo začiatku dosť vyrovnaný, Šance na góly boli veľké ako na strane nás,tak na strane súpera.
Ako prvý strelil gól súper , ktorý sa strelecky nakopol a do polčasu nám strelil ešte tri góly.
Po polčase sme sa snažili hrať a vypracovali sme si veľa pekných 100% šancí,ale bez gólu.
Urobili sme však chyby, ktoré  súper trestal a strelil nám ďalšie góly.Najlepšiu šancu na gól mal Radko,ale nemal šťastie trafil vedľa brány. Veľa šancí súperovi  vychytal Andrej ,ktorý zahviezdil niektorými zákrokmi.Najlepšími hráčmi boli Andrej , Domino, Radko a Filip, ale dobré výkony predviedli aj ostatní hráči, no škoda, že sme sa v koncovke viac nepresadili, výsledok nemusel byť taký jednoznačný.
A tak sa o ďalšie body športovo pobijeme v ďalších zápasoch a aj ich získame, o tom som presvedčený, lebo potenciál je v družstve veľký !

  • Máťuš

    Bol som na tomto zápase a môžen povedať že z prípraviek zahrali títo chalani najvyrovnanejší zápas so súperom ,ktorý je vtabulke druhý. Výsledok je síce iný,ale množstvo šancí ktoré sme nepremenili a následne z rychlych protiútokov sme boli potrestaný.Chalani a Beatka sa fakt pekne posunuli , ja si ich pamätám spred roka a pol a je to veľký posun a to sme prosím hrali proti súperovi ktorý je druhý v tabuľke a chlapci hrajú 4roky spolu to mi povedal pán zo Senca. Poprosil by som rodičov VÁŽME SI ĽUDÍ KTORÝ SA STARAJÚ O MUŽSTVO A DETI A NEROBME ZBYTOČNE ZÁKULISNÉ SKUPINKY POTOM SA TO PRENÁŠA AJ NA DETI. NA VYTÝKANIE A USMERNENIE JE TAM TRÉNER NIE RODIČIA POTOM TO ROBIA AJ DETI A ONI SA JEDNODUCHO V ZÁPASE MUSIA POVZBUDIŤ A NIE SI NIEČO VYTÝKAŤ. SAMOZREJME TO MUSÍ ZAČAŤ NA TRÉNINGU LEN KOLEKTÍV VYHRÁVA A SAMOZREJME SÚDRŽNÝ A KAMARÁTSKY. ŽIVOT AJ FUTBAL JE O CHYBÁCH LEN SI ICH TREBA UVEDOMIŤ A UČIŤ SA NA NICH A HLAVNE DETI. Máťuš Pavol