V nedeľu 8.3.2015 od 11:00 do 13:00  na ihrisku s umelou trávou na Mladej garde prebehol zápas medzi trénermi, rodičmi a deťmi od U 12 do U 15. Ďalší zápas zviedli deti z U 6 až U 11. V príjemnom počasí vládla skvelá atmosféra, zvíťazili všetci prítomní!!!

• Ludmila

Dikees, naozaj radi sme vymenili segedin za nadherne ihrisko so super pocasiim.. 🙂 Samozrejme, ked sa da, sme za kazde nazadkunesedenie..Deti si zalovili po vitamine D na slniecku a dobre si zakopali…:)

• Brano

Mohli by sme castejsie organizovat taketo zapasy, spravit z toho pravidelny cyklus (1 x mesacne?)

• admin

Aj ja by som si veľmi rád zopakoval takúto akciu, lenže od tohto týždňa nám začínajú majstrovské zápasy, len na ihrisku na Černockého sa za 9 týždňov odohrá takmer 80 zápasov a ihrisko na Peknej ešte nie ja “naše” . Uvažujem nad turnajovou formou medzi rodičmi jednotlivých kategórií na ihriskách Hubeného, prípadne Tbiliská. Ale zastrešiť by to musel niekto iný, napr. Marta (budem s ňou o tom rozprávať) ? M.A.