Robí sa klubovňa pre FK RAČA!!!

Začala sa robiť klubovňa na štadióne. Braňo Kovačič tam sám robil a zohnal dvoch murárov a materiál , vnútrajšok je už nahodená omietka. Peter Jurkovič tam osadil plastové okná, ktoré sme dostali. Peter robí už aj elektriku. Včera Braňo ja a Lubo sme rozbíjali betón pre odpad. Bude sa naťahovať voda.

PROSÍM RODIČOV, KTORÝ BY MALI MOŽNOSŤ ZOHNAŤ POLYSTYRÉN NA ZATEPLENIE, SIEŤKU A LEPIDLO V ROZUMNEJ CENE POPRÍPADE OMIETKU NA TO. JE TO OKOLO 80-100 m2. ALEBO KEBY MALI KONTAKT NA STAVEBNÚ FIRMU , KTORÁ BY BOLA OCHOTNÁ TO PREDAŤ ZA NÁKUPNÚ CENU AKO SPONZORSTVO BOLI BY SME RADI.

BUDE TAM TREBA AJ STOLIČKY A NEJAKÉ STOLY PROSTE VYBAVENIE NAPRÍKLAD KLÍMA A POD. AK BY STE  MALI MOŽNOSŤ  A CHUŤ POMÔCŤ ĎAKUJEME.

Máťuš Pavol