Račianska pusinky U7 vo finále v Stupave vyhrali so Slovanom!!!

V sobotu 25.2.2018 sa pusinky zúčastnili pekného turnaja ktorý organizoval Stupavský Pajštunáčik . Mali tam byť chlapci čo menej hrávajú a trénujú od septembra. Všetky zápasy sme vyhrali , ale paradoxne sme skončili na druhom mieste, keďže Slovan dal viac gólov a mal v postate o 5 bodov menej, ale čo už víťazom bol ten kto dal najviac gólov a hotovo.

Hralo sa v dvoch skupinách a my sme hrali v tej silnejšej , lebo všetky mužstvá z našej skupiny zápasy o umiestnenie vyhrali. Chlapci mňa aj rodičov pekne prekvapili. Mali sme najlepší Fan klub a povzbudzovanie. V skupine sme porazili Pajštunáčik, MŠK Senec a Fotbalovú Školičku z Česka.

Finále bolo krásne a rodičia oboch táborov silno povzbudzovali. Postupne sme vyhrávali  4:1, ale Slovan mal silný finiš a bolo  to dramatické, obojstranne vynikajúci zápas ktorý sme napokon vyhrali 4:3. Gregor mal dnes strelecké kopačky. Som milo prekvapený ,keď traja hrali na prvom takomto turnaji. Na náš futbal sa dalo pozerať, vieme si nahrať, strieľať aj driblovať. Všetci hrali skvele a račianske srdiečko nezapreli. Trénerom Slovana je p.Ivan Hrdlička z Rači . Pohár sme si požičali od Slovana a Massimo dostane druhý. Podpora aj Tiborko Smatušík.(nehral bol chorý)

Výsledky: FK Rača  – Pajštunáčik  4:0 (Záleský 3,P.Rešovský)

FK Rača  – MŠK Senec  9:6 (Záleský 3,P.Rešovský 3, D.Rešovský,Bezák,Zajko

Fotbalová Školička – FK Rača  1 :2 (Záleský,Václavík)

Finále: ŠK Slovan Bratislava – FK Rača 3:4 (Záleský 2, Soják, D.Rešovský)

Reprezentovali:David Pitoňák, Palko Rešovský, Gregor Záleský, Danko Rešovský, Dominik Bezák,

Massimo Soják, Andrej Václavík, Danko Zajko

Poradie: 1.Slovan Bratislava – 7bodov 25 gólov

1. FK Rača – 12 bodov 19 gólov
  2. Inter Bratislava
  3. MŠK Senec
  4. Futbalová Školička
  5. SDM Domino

7-8. Pajštunáčik modrý, červený

Ďakujeme rodičom za odvoz a super povzbudzovanie … a máme foto zo Slovanom.

Tréner Máťuš Pavol