Rača cup – Bratislava 6.11.2011

Tak a máme za sebou prvý halový turnaj, ktorý sme organizovali v športovej hale bratislavského Domu športu na Junáckej ulici pre kategóriu hráčov narodených po 1.1.2004. Náš klub reprezentovali dve družstvá, FK RAČA A a FK RAČA B (to boli hráči nar. po 1.1  2003), štartovali mimo poradia, na turnaji zbierali skúsenosti.

Celý deň sme boli svedkami pekných zápasov, úroveň gradovala v zápasoch o umiestnenie, vrcholom bolo finále medzi ŠK Svätý Jur a mladými nádejami pražskej Sparty, keď jediný zahraničný účastník turnaja rozhodol gólom v poslednej minúte zápasu.

Družstvo FK Rača A obsadilo po semifinálovej prehre so Spartou 2:3 a prehre na pokutové kopy s FK Šamorín 4. miesto.

Získali sme aj individuálne ocenenie, keď najlepším brankárom sa stal Jakub Kováčik z FK Rača A!

Kompletné výsledky Rača cupu U8.