Rača Cup 2014 U15 – výborné 2.miesto. Ďakujem chlapcom za výkony.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPo dvoch nepresvedčivých výkonoch v turnajoch sme doma hrali finále proti ligovému Spartaku Myjava a prehrali sme tesne 1:0. Myslím, že aj keď niektorý chlapci hrali menej, je dôležité aby boli ako kolektív spolu a ak už sme sa dostali k šanci niečo uhrať tak sme sa jej chopili a chalani predviedli niečo iné ako odovzdané výkony v minulých turnajoch. Komunikujem s chlapcami ktorý hrali menej a prosím rodičov, aby to nechali na mne. Hlavne treba pozítívne vplývať na chalanov a nie byť negatívny ešte pred zápasom. S každým sa sá hrať a s každým sa dá vyhrať , sebadôvera je aj 70% výkonu( samozrejme je to individuálne), ale ak ešte pred zápasom chlapcovi poviem že to prehráme, neviem …. Učíme ich aj do života a treba si veriť , vždy z rozumom. Hovorím im ak dostaneš šancu, minimálne tam chcem vidieť nasadenie a snahu. Opýtam sa , ktorý z tých starších aj mladších sa dostal do finále turnaja a má medailu v takej slušnej konkurencii (1.liga a špica 2.ligy). Vybojoval to všetci , ktorý tam v sobotu boli, nevidel som nič negatívne zo strany chlapcov, ktorý menej hrali. Skôr asi z tej strany rodičov. Potrebujeme aj nejaký úspech na povzbudenie do ďalšej práci a tréningu, ktorý niektorý zanedbávajú.

Ďakujem za pomoc pri organizácii a sponzoringu Pizzerii LUMAX, Mäsiarstvu Achberger, Jurajovi Adamcovi,Ivettke, Jurajovi Šimkovi, mamičkám a tatkom.

Máťuš Pavol

Poradie: 1.Spartak Myjava

2.FK Rača

3.FKM Karlova Ves

4.Moravský Ján

5.Devínska Nová Ves

6.PSČ Pezinok

7.KFC Komárno

8.Ivánka pri Dunaji

fk_raca_propagacia U15

• Stančíková

Perfektné umiestnenie, chlapcom to na fotke s medailami na krku veľmi sluší.