PZ U 8 FK Rača – ŠK Vrakuňa

V sobotu 01.04.2017 sme na domácom ihrisku v Rači  odohrali  priateľské zápasy s družstvami z Vrakune. Zápasy sa odohrávali na dvoch ihriskách súčasne s počtom hráčov 1+4 na 2 polčasy (1. polčas sa hral 33 minút a 2. polčas 45 minút). Detí bolo na oboch stranách dostatok , bolo príjemné slnečné počasie, takže deťom (snáď ani rodičom) ani nevadilo , že sme hrali o čosi viac.

Na ihriskách sa odohrávali zaujímavé zápasy, všetci sa snažili a zaslúžia si pochvalu. Určite  viac futbalovej krásy predviedli skúsenejší hráči, čo je aj pochopiteľné. Dnešné zápasy boli vyslovene priateľské, deti hrali na rôznych postoch. Svoju úspešnú premiéru na brankárskom poste dnes absolvoval Matúš B. Skúsenosti z týchto zápasov určite zužitkujú pri nasledovných akciách. Gólov padalo ako maku, možno sme niektorý nezaznamenali, ale približne to skončilo asi takto:

Skúsenejšia skupina : 1.polčas  FK Rača – ŠK Vrakuňa 6:7 (Tobi 4, Domčo B. 2)

2.polčas  FK Rača – ŠK Vrakuňa  11:7 (Benji 4, Tobi 4, Domčo B.2, Dado L. 1)

Menej skúsená skupina : 1.polčas  FK Rača – ŠK Vrakuňa 7:8 (Adam 3, Benji 2, Alex 1, Sylvo 1)

2.polčas  FK Rača – ŠK Vrakuňa 4:14 (Luky P. 1, Sylvo 1, Domčo Šč. 1)