PZ 12.12.2015 Žolík MA – FK Rača 9 : 9

V sobotu 12.12.2015 sme odohrali v Malackách prípravný zápas. Hralo sa s počtom hráčov 1 + 4, na ihrisku s mantinelmi na 3 tretiny po cca. 20 minút.

Prípravný zápas odohrali: Alex Horváth, Lukáš Paliatka, Dominik Bachan, Benji Zajko, Jony Minár, Luky Červinka, Jarko Červinka, Tobi Janči Adam Šeliga  a trio nováčikov Oskar Kaksa, Domčo Ščibrány a Viktor Cintula.

Zápas skončil výsledkom 9:9, naše góly strelilo až sedem hráčov, čo je potešiteľné. V bráne sa striedali Alex s Lukym P., predviedli skvelé zákroky a veľmi solídne rozohrávali. V poli sme výborne pracovali s loptou, mali sme veľa šancí, ale aj vinou “zbrklosti” sme ich zopár nepremenili. Výborne strávené sobotné dopoludnie ! Ďakujeme domácim za pozvanie a rodičom za odvoz a povzbudzovanie.