Pusinky U8 od začiatku roka na troch turnajoch a v zimnej lige.

Od začiatku roka sme zasa nasadli do futbalového kolotoču. Prvý turnaj sme absolvovali 6.1.2019 v rakúskom Matzene za účasti 8 mužstiev a prebojovali sme sa až do finále kde sme podľahli vo vyrovnanom zápase 2:0, gólmi tesne pred koncom. Tým sme obsadili krásne druhé miesto. Odfotili sme sa s Winerbergom , ktorý by mal prísť na náš turnaj v marci a jedna mamina je slovenka.

FK Rača – Wienerberg 0:0

Kappellerfeld – FK Rača 0:4

Mislelbach – FK Rača 0:2

1.miesto v supine a finále Favac – FK Rača 2:0

Druhý turnaj sme absolvovali na pozvanie v Dunajskej Strede Kukkonia CUp a prehrali sme jediný zápas s DACom modrý .

FK Rača – DAC modrý 2:5

MŠK Senec – FK Rača 2:4

FK Rača – FC Petržalka 6:0

FK Rača – DAC žltý 1:0

Reprezentovali: P:Rešovský,D,Rešovský,Kováčik,Hurajtová,Pach,Smatušík,Streška,Frlajs,Gnojčák,Záleský,Holásek,

Hralo sa v krásnej hale vedľa novej Mol arény a vidieť že futbal sa tu robí trošku inak. Skončili sme na druhom mieste

Tretí turnaj sme absolvovali vlastný v hale v Juri , ktorý sme organizovali a privítali sme aj Eto Gyor (dve mužstvá) a FC Petržalku a mali sme dve naše mužstvá . Turnaj bol na výbornej úrovni čo si pochvaľovali Madarský tréneri s futbalovej akadémii Gyor. Boli sme vyrovnaným súperom a v ničom sme nezaostávali.

FK Rača červený – FK Rača modrý 1:4

FK Rača červený – ETO Gyor 2 1:1

FK Rača modrý – FC Petržalka 5:1

FC Petržalka – FK Rača červený 0:2

ETO Gyor 2 – FK Rača modrý 2:2

ETO Gyor 1 – FK Rača červený 2:0

FK Rača modrý – ETO Gyor 1  2:3

Zostavy: FK Rača červený – Kováčik,Holásek,Frlajs,P.Rešovský,Zajko,Václavík,Smatušík,Slivka

FK Rača modrý – Pach,Hurajtová,Záleský,Gnojčák,Streška,D.Rešovský,Pullman,Soják,Řezáč.

Zimnú ligu sme zatiaľ všetko prehrali, ale hráme zo staršími a hrajú chlapci úplne nový a posledný zápas s Bernolákovom len 2:0 po bezgólovom polčase a dvaja hrali o dva roky mladší. Výsledky neriešime , učíme sa.

Zimnú ligu hrali, Turan ,Mikulec, Puss, Androvič, Trnka, Hudec R., Hudec M.,Rudolf, Hunka, Karel, Sučanský, Teplá.

Tréneri : Pavol Máťuš, Daniel Zajko