Pusinky U8-2011 vo februári

absolvovali viac turnajov a skočili sme zimnú ligu . Deti keďže je ich veľa máme rozdelené do asi do troch výkonnostných skupín A,B,C. A- najlepší, B – stredný a C – nové deti, ktoré hrali zimnú ligu s o rok staršími a skončili na 16.mieste (výsledky sme neriešili, chlapci hrali). Snažíme sa , aby všetci hrali a dostali postupne šancu na turnajoch a zápasoch , čo určite najviac deti baví a na čo sa najviac tešia.

6.2.2019 sme absolvovali silný turnaj v Trebaticiach na ktorý išla väčšinou B skupina(dve 2012), a Danko Hunka , nový chlapec z C skupiny na vyskúšanie. Myslím výborný výkon skončili sme z 8 mužstiev na piatom mieste a popravde sme mali byť štvrtý , ale nešťastne sme prehrali z Hodonínom, keď sme im na všetky góly nahrali a sami sme asi 6 x išli sami na brankára. Jednoznačne najlepšie boli mužstvá domácej akadémia CFJ Trebatice a urastený Topoľčanci. Aj proti nim sme sa dlho držali a prehrali sme vždy v posledných piatich minútach 17 min. zápasu. Deti musím pochváliť a Danko Hunka na svojom prvom veľkom turnaji strelil aj dva prvé góly.

FK RAČA reprezentovali: Palko Rešovský, Danko Rešovský, Dominik, Bezák, Alex Pullman, Danko Zajko, Tibor Smatušík, Tomáš Holásek, Danko Hunka
Výsledky: FK Rača – FKP Dúbravka 1:0, FK Rača – FK Hodonín 1:3, FK Rača – Stupava 1:2, FC Petržalka – FK Rača 0:4, FK Rača – FC Topoľčany 0:3, CFM JA – FK Rača 4:0, DNV – FK Rača 1:3. Góly dalo 5 hráčov z 8 .

Druhý turnaj bol domáci v Juri kde sme hostili chlapcov zo Senca , Hodonína, Petržalky a my sme boli z dvomi mužstvami. Zahralo si 18 detí z A skupiny, B skupiny aj dvaja z C skupiny. 4 boli chorí. Poradie sa neurčovalo, ale modrý všetko vyhrali a červený dva zápasy. Z chuti si deti zahrali a kombinovali. Trváme na pohybe , bojovnosti , znovuzískaní lopty po strate , poctivom bránení všetkých, individuálnej hernej činnosti a nahrávkach v prehustenom priestore a otočením hry. Strelcov nepíšem niekedy viac je pre nás vypracovanie akcie a finálna nahrávka.
FK Rača modrý – Hurajtová,Pach,Záleský,Frlajs,Kováčik,Holásek,Gnojčák,P.Rešovský
FK Rača červený -D..Rešovský,Zajko,Smatušík,Slivka,Hunka,Soják,Řezáč,Trnka

Výsledky: FK Rača čer. – FK Rača mod. 5:0, FK Rača čer.- FK Hodonín 2:0, FK Rača mod. – FC Petržalka 9:0, FC Petržalka – FK Rača čer. 6:3, FK Hodonín – FK Rača mod. 0:5, MŠK Senec – FK Rača čer. 0:0, FK Rača mod. – MŠK Senec 6:0.

Tréneri: Pavol Máťuš,Daniel Zajko

čakáme U8 s Hodonínom