Pusinky U8-2011 apríl.

V apríli sme absolvovali najprv prípravný zápas s ligovou Karlovkou a zahralo si 14 detí na dvoch ihriskách vyrovnané zápasy kde sme v jednom zvíťazili 7:6 a v druhom 8:5. Karlovka je v tejto kategórii jedna z najlepších v Bratislave.
Na turnaj 13.4.do Réci išli deti ktoré hrajú minimum, alebo nehrali vôbec a zo 16 mužstiev skončili na 14. Mieste. Musíme ich pochváliť za nasadenie a snahu. Asoň si vyskúšali veľký turnaj.
Na Veľkú noc 21.4.2019 sme absolvovali veľký turnaj v rakúskom Kagram SV vo Wiedni a zo 16 mužstiev sme nakoniec hrali finále v ktorom sme podľahli 1:0 a musím povedať že súper bol o ten gólik lepší. Získali sme krásny pohár , ktorý dostal Samko .Ale na turnaj sme sa zbierali kôli sviatkom a hrali 9 a to dvaja mladší 2012. V bráne nastúpil výborný Andrej Václavík a v poli Terezka Hurajtová, Leo Pach,Daniel Zajko,Danko Rešovský,Palko Rešovský,Gregor Záleský,Šimon Gnojčák a benjamínok prvý krát s nami Samko Sučanský. Všetkých musíme pochváliť v tom teple výborné a krásne reprezentovanie Rači.
FK Rača-FAV AC 1:1 (Leo)
Marchfeld Donaufeld – FK Rača – 1:0 (Leo)
FK Rača – Hellas Kagram 3:0 (Zajko,Gregor,Šimon)
FAC – FK Rača 0:3 (Leo 2,Gregor)