Pusinky FK Rača U7 v Rakúsku na výbornú.

Na krásnom turnaji v Stadlau 1.11.2017 za účasti 14 mužstiev sme ako jediný zahraničný účastník Raču krásne reprezentovali. Zo šiestich zápasov sme 4 vyhrali jeden remizovali a jeden prehrali. Porazili sme známu Admiru Wacker .

Výsledky:

FK Rača – SV Aspern 2:2 (Antal,Pach)

FC Klosterneuburg – FK Rača 0:7 (Antal 2,Pach 2,Frlajs,Macháček,Hurajtová )

Donaufeld Panter – FK Rača 1:2 (Macháček,Záleský)

FK Rača – Admira Wacker 3:1 (Macháček 2,Antal)

FC Stadlau Tiger – FK Rača 5:3 (Macháček ,Záleský 2)

Post SV – FK Rača 0:10 (Antal 2, Macháček 2, Záleský 2,Pach 2,Frlajs, ,Hurajtová ).

Hralo sa vonku na tráve a Raču vynikajúco zo srdiečkom reprezentovali: Danko Zajko, Maťo Kováčik, Janko Smatana, Ado Antal, Gregor Záleský, Bony Macháček,Denis Frlajs, Terezka Hurajtová, Leo Pach, Danko Rešovský. Danko má stále ešte 4 roky.Malo nás byť 12, ale jeden si rozbil hlavu a druhý tesne predtým ochorel. Ďakujem rodičom za odvoz, Stadlau 1 Stadlau 2 Stadlau 3 stadlau 5 stadlau 6pomoc a povzbudzovanie.

Tréner Máťuš Pavol