Prvý futbalový turnaj najmladších pusiniek U6 – ročník 2012 v Rakúsku.

Po troch mesiacoch tréningov nastúpila naša najmladšia kategória pusiniek U6 na svoj prvý turnaj vo „futbalovej kariére“. Chlapci a Maya sa nemusia za nič hanbiť , snažili sa výborne a v Rakúsku je trošku iná konkurencia. Nepremenili sme množstvo šancí , ale výsledok je o góloch. Podstatné však pre nás je , že ideme správnou cestou a budeme sa ešte viac snažiť a trénovať.

1.zápas: FACH Donaufeld – FK Rača 4:2 (góly: Samuel Sučansky, Milanko Matejovič)
dramaticky priebeh zápasu kde sa výsledok super otočil v posledných minútach zápasu po našich nepremenených šanciach

2.zápas: SV Gerasdorf – FK Rača 2:0
zápas sme odohrali bojovne proti domácim s dobrých súperom sme odohrali vyrovnanu partiu ale rozhodla efektivita premenených šancí

3.zápas: FAC Wien – FK Rača 2:1 v (gol: Maya Tepla)
posledný zápas v skupine mal veľmi vyrovnaný priebeh kde sme súpera fyzicky prevýšili ale podarilo sa im udržať náskok z úvodu zápasu. v prípade že by sa hralo o 2 minúty dlhšie by bol výsledok určite v náš prospech
3.zápas : Kapellerfeld – FK Rača 1:1 (gol: Joachim Lendacký)

posledný zápas sme odohrali asi najlepší zápas na turnaji, súpera sme k ničomu nepustili, prevýšili sme ho po fyzickej stránke, bohužiaľ super strelil šťastný gól ale keď sa nám podarilo vyrovnať hru sme úplne kontrolovali a veľká škoda nepremenených šancí
Ako tréner pusiniek U7 som spokojný s predvedenou hrou a nasadením mojich zverencov, kde boli viac ako vyrovnaný súperi každému družstvu. Po fyzickej stránke boli naše pusinky na minimálne rovnakej úrovni ako každý super ak nie lepšej , len ešte potrebujú zápasovú prax.
Tréner: Juraj Marcinkovič

U6 9.12.2017 kapellerfeld 2 U6 9.12.2017 kapellerfeld 3