SFM SENEC-FK RAČA 11:2(3:2) prípravný zápas

Po hodoch býva bolenie brucha a aj keď v oklieštenej zostave 11chlapcov sme prehrali v Senci po slabom, netaktickom , nebojovnom a hlavne nekolektívnom výkone 11:2. Keď polčas sme prehrávali 3:2. Už asi v 10.min. bolo 3:0. Súper hral výborne v pohybe od prvého do posledného hráča – to musím priznať a dal aj krásne góly hlavne v druhom polčase. Miško Moravčík nechytal 3-4 mesiace takže nie som prekvapený, ale prekvapený som prístupom Berata, ktorý zápas doslova odsabotoval a cez polčas ma ani nepočúval nakoniec sme dohrali 10 lebo som ho dal dole. Mladší chlapci hrajú netakticky a rezignovali po viacerých góloch. Neviem čo mám povedať ihrisko super pripravené neviem čo mám vybaviť Inter Miláno aj s vykurovaným ihriskom? Myslím si že napredovať sa dá hlavne v zápasoch so silnými súpermi.

Všetko zlé je na niečo dobré, ale mužstvo potrebuje charaktery a to rozhodne Berat nie je.  Podrýva autoritu a kolektívneho ducha, je tvrdohlavý ….

Musíme sa porozprávať ako kolektív aby sa takéto veci neopakovali ………