U 7 -prípravné zápasy Spartak TT, Inter BA, FK Rača

V sobotu 16.1.2016 sme zorganizovali v telocvični bratislavského Domu športu prípravné zápasy za účasti FC Spartak Trnava, FK Inter Bratislava a FK Rača. Hralo sa na dvoch ihriskách súčasne s počtom hráčov 1+3. Najprv sme si zmerali sily my s Interom , nás nastúpili na palubovku Inter a Trnava a na záver sme si to “rozdali” s Trnavou.

Boli sme svedkami výborných zápasov, naši chalani sa predviedli vo výbornom svetle, predvádzali svoje technické schopnosti a veľmi často sa strelecky presadzovali. Pozitívom bolo, že za 150 minút bolo vyťažených spolu 50 nádejných futbalistov a o to v tejto fáze ich futbalovej kariéry ide.Výsledky nie sú najdôležitejšie, ale aj tak potešil fakt, že celkovo sme súperom nastrieľali 44  a inkasovali len 17 gólov.

V bráne sa vystriedali Alex, Luky P, Dado a Ferko – všetci výborné zákroky aj rozohrávka. Okrem Oskara (mal niekoľko streleckých pokusov) sa strelecky presadili všetci hráči, čo je veľmi potešiteľné.

Prípravné zápasy odohrali:

Ferko Tolt (1 gól), Benji Zajko (7), Dado Dominík (2), Jony Minár (5), Domčo Bachan (3). Luky Paliatka (2), Luky Červinka (3), Jarko Červinka (2), Alex Horváth (2), Tobi Janči (14), Adam Šeliga (1), Oskar Kaksa, , Samko Šimor (2)

Veľmi vydarená akcia, ktorú si zopakujeme pravdepodobne v rovnakom zložení tímov už 6.2.2016 od 9:00 do 11:30.