Priateľský zápas Spartak Myjava-FK Rača 2:2 (1:0),(0:1),(1:1)

v nedeľu 20.11. sme hrali priateľský zápas v Myjave s účastníkom 1.ligy (3.miesto) , ktorý hral asi bez piatich hráčov základnej zostavy, ale na zápas nastúpilo 20 ich chlapcov. Nás bolo ledva 12 aj to sa jeden zranil, ale hrali sme veľmi dobre a zodpovedne, gól sme dostali hneď na začiatku po chybe v obrane. Postupom času sme prebrali iniciatívu a vyrovnali sme hru, pekne sme kombinovali, všetkých chlapcov musím pochváliť za pekný výkon a predvedenú hru. Vyrovnali sme po chybe brankára Filipom Froncom po strele Zulbeariho. Potom ešte Berat obišiel aj brankára ale z piatich metrov netrafil prázdnu bránu. V poslednej tretine sme hrali aktívne a po vydarenej akcii a viacerých šanciach dal Berat po peknej Hulákovej prihrávke gól. V poslednej 10min. domáci zatlačili a nakoniec v poslednej minúte z 11m kopu vyrovnali na 2:2. Chalani za predvedenú hru, nasadenie a výdrž majú moju poklonu. Ďakujem aj rodičom za odvoz na zápas tak daleko.