Podjavorinský pohár 2012 – 8.miesto

Dňa 26.2.2012 sa naša prípravka U 10 zúčastnila 3.ročníka Podjavorinského pohára v Novom Meste nad Váhom, na ktorom obsadila konečné 8.miesto.

Nominácia: Čecho, Batka, Bea, Miňo, Rašlík,

Šmálik, Sadloň, Štepiansky, Stančík, Žitný, Fufaľ, Pilácik.

Kompletné výsledky.

 

  • Andrea

    Tento turnaj chlapcom nevyšiel , ale to bolo určite len preto že mali prázdniny a podla toho aj hrali ako na prázdninách. Ja sa tiež cez dovolenku nepretrhnem 🙂

  • Peter Sadloň

    Nepovedal by som že to bolo o prázdninách ! Chalani hrali zle preto ,lebo nikto na seba nezoberie ani trochu zodpovednosti . Všetky lopty v obrane skončia mimo hry. Niekedy ani to poriadne ( ako predviedol Samčo ,keď loptu poslal z rohu pred bránu!!! ) Ani jeden obranca nezasekne loptu ,nespraví kľučku aby rozohral smerom dopredu ,alebo pomohol si spätnou prihrávkou. Útočníci majú medzi sebou takú rivalitu na ihrisku ,že si neprihrali ani raz!!! okrem Miňa niekoľko dobrých prihrávok predviedol. Bojovnosť nikomu nechýbala ,to je ale málo na pekný futbal . Potešil ma Domčo a Samčo hrou do tela ,ale Samčo musí ešte vyšperkovať ruky pri súbojoch. Verím že sme potešili Maroša a chlapcov naším prístupom počas zápasov.
    Uvidíme sa na ďalších turnajoch a verím že víťazných.
    Peter Sadloň