PMB – 12. kolo: Žolík Malacky – FK Rača 0:3

Zostava: Čecho-Sadloň-Štepianský-Batka-Pilacík-Krošlák-Stančík
Striedali: Bea,Kinder,Rašlík,Gvozdjak
Góly: Stančík 3
Dnes sme zahrali veľmi dobrý zápas,v ktorom sme nedali veľkú šancu súperovi. Obrancovia začali dobre spolupracovať s útočníkmi, čo sa aj prejavilo a strelili sme v prvom polčase súperovi dva góly. Obidva góly strelil Radko po dobrých rýchlych útokoch. Prvých desať minút 2. polčasu sme sa nechali zatlačiť od súpera na našu polovicu. Súper chcel jednoznačne streliť nejaké góly,ale náš brankár Andrej zlikvidoval ich stopercentné šance na góly. Chalani si uvedomili,že môžu zvýšiť náskok,tak začali viac strieľať na bránu. Po dobrej strele na bránu súperov brankár pekne vyrazil, ale na dorážku od Radka bol prikrátky.Tak sme už vyhrávali 3:0,tento výsledok bol aj konečný.Musím dnes pochváliť chalanov a Beu, ako si porozumeli medzi obranou a útokom a brankárom. Dúfam chalani a Bea ,že toto vás na kopne do ďalších zápasov.