PMB 1: FK Rača U 10 – FTVŠ Lafranconi 6:2

V sobotu druhá polovica družstva vstúpila 01.09.2018  do novej sezóny zápasom na domácej pôde. Súperom im boli hráči z FTVŠ Lafranconi. Zápas sa odohral v prudkom daždi, ale na výborne pripravenom ihrisku. Súper išiel do vedenia, my sme do polčasu výsledok otočili v náš prospech. V druhom polčase pokračovala naša prevaha, zvýraznili sme ju ďalšími gólmi v súperovej sieti. Viacero “gólových” striel vyrazil súperov brankár. V našich farbách sa premiérovo predviedli hráči Barančík a Juráni a výkonom potešili. Veľká pochvala pre hráčov oboch družstiev, predviedli výborný futbal v náročných podmienkach.

FK Rača reprezentovali: Paliatka, Bakič, J.Červinka, L.Červinka (1 gól), Janči (1), Fischer (1), Zajko (3), Bednárik, Mišúthová, Barančík, Juráni, Humeník.