V Pezinku bez inkasovaného gólu !

Dňa 15.1.2017 sme sa zúčastnili mini turnaja v mestskej športovej hale v Pezinku, ktorý organizoval klub PSČ Pezinok. Takýto druh turnaja sme veľmi privítali kedže boli prihlásené 4 mužstvá PSČ Pezinok, CFK Pezinok, SDM Domino a FK Rača.
Hrací čas bol 1 x 18 min.,  systém 4+1. Teda malé prestoje a za dve hodinky sme odohrali celý turnaj.
FK Rača reprezentovali: Štibrány, Gaál, Pilinský, Babík, Drozd, Gabura, Smatana, Baganec
U 14 Pezinok
Zápasy FK Rača:
1. zápas. PSČ Pezinok – FK Rača 0:3
2. zápas CFK Pezinok – FK Rača 0:4
3. zápas SDM Domino – FK Rača 0:2
Turnaj hodnotím kladne, chalani si zahrali pre radosť uvoľnene. Keďže sme nemali brankára, tak sa do brány postavil Peťo a potom na dva zápasy Bagi. S chalanmi sme chceli vyskúšať hrať power play a využívať brankára ako hráča v poli čo nám každým zápasom išlo lepšie a lepšie.
Turnaj sa nevyhodnocoval teda išlo o to si  zahrať.