Pekný úspech na turnaji v Trebaticiach U8 – 2.miesto.

V nedeľu 2.12. sme absolvovali  turnaj organizovaný akadémiou Jozefa Admamca v  krásnej športovej hale Matchpoint. Boli sme zaradený do A skupiny v ktorej sme ani raz neprehrali a nedostali ani jeden gól. Po remíze s akadémiou a našom prvom mieste v skupine rozhodlo lepšie skóre. V finále však padla kosa na kameň. Prehrali sme s DAC Dunajská Streda 7:1. Na margo toho musím povedať , vyrovnaný zápas na šance asi 10-9 pre nich ale nevedeli sme sa presadiť, slabo sme strieľali prvý krát sme hrali s lenivou loptou a tak deti boli smutné. Ale pochválil som ich po zápase. Súper bol  o niečo predsa lepší, ale hrali sme útočne do konca a aktívne- koncovka bola naša slabina. Musíme pridať v sile a osobných súbojoch. Najlepším hráčom turnaja bol vyhodnotený konečne Račan Leo Pach.

Výsledky: FK Rača – ŠK LR Lednické Rovné 7:0 (Gregor 2,Aďo 2, Maťo,Palko,Tomáš)

Slovácko A – FK Rača 0:4 (Gregor 2,Aďo,Dominik)

FK Rača – FŠHR Moravany  12:0 (Danko 4,Ado 2,Leo,Tomáš,Palko,Dominik,Gregor,Maťo)

CFM Trebatice JA – FK Rača 0:0