Opustil nás Jožko Mesároš , FK Rača smúti.

3.11.2021 vo veku 83 rokov nás opustil Jojo Mesároš , ktorý celý svoj život zasvätil športu . Najskôr hokeju ,  keď  ako chlapec zo Stolárskej ulici začínal z hokejom na školáku Čahtickej školy . Bol brankárom hokejového klubu Lokomotíva Rača, ktorý neskôr hrával na Slovane. Z hokeja má aj foto z Kladna s legendárnym československým hokejistom Konopáskom. Neskôr išiel k futbalu až do seniorskej kategórie. Jojko bol chlapec vzrastom menší , ale s veľkým a  dobrým srdcom , poctivosťou a obetavosťou . Po skončení s futbalom bol asi najdlhšie slúžiacim funkcionárom , pracoval ako tajomník , ekonóm a bol členom výkonného výboru . Celý pracovný život strávil  v pivovare Stein na investičnom oddelení. . Bol pri legendárnom postupe Lokomotívy Rača do 2.SNL aj s trénerom Vilkom Luknárom v roku 1983. S futbalistami zažil krásne roky a vždy sa rád stretával s kamarátmi račanmi. Vždy bol Račan telom aj dušou a veľmi si vážil ocenenie , ktoré dostal od OZ Kengura a FK Rača v roku 2019. Stále ho mal vystavené  v obývačke a pri odovzdávaní som videl v jeho očiach slzy. Pre priateľov  familiárne volaný „Myšička“ pre jeho šikovnosť.  Rozlúčka je zajtra 5.11.2021  o 10.00 hod na cintoríne v Rači.

Hlbokú sústrasť celej rodine od FK Rača a OZ Kengura

vranovská priehrada1959 80 ka HK Račištorf Mrázová 1968