NOMINÁCIE STARŠÍCH ŽIAKOV NA ZIMNÝ TURNAJ.

ZRAZ NA ZÁPAS BUDE VŽDY 45minút PRED ZÁPASOM V TELOCVIČNI NA PÁNTOCH. Ospravedlniť sa pre neúčasť treba pred zápasom-PROSÍM. Dresy zabezpečím a budem prať už sa mi nechce ich po turnaji 4 mesiace zháňať dokopy.

STARŠÍ ŽIACI “A”-Turanovič Branko, Bomba Peter, Pokorný Matej, Kinder Peter, Nagy Richard,Zulbeari Berat, Hulák Kristián, Šútovský Roman, Švrček Šimon, Vaš René, Chudo Richard, Marko David,

STARŠÍ ŽIACI “B”-Grill Radovan, Hrabák Michal, Šimko Matej, Matovič Roman, Joniak Kristián, Botló Ľubomír, Svinčák Jakub, Šturdík Dominik, Utaši Martin, Huml David, Fronc Filip, Hollý Róbert, Majtán Peter, Kolník Lukáš. Polakovič Pavol, Duríček Timotej, Doležal Patrik

Z mladších žiakov budú vždy na zápas presne nominovaný podľa potreby menovite chlapci-nemôžem sa spoľahnúť na niektorých zvýraznených hrubo.

Zranený Moravčík Michal

• Roman Ďuríček

Pali a kedy sa má hrať ten turnaj?

• Juraj Šimko

Roman, v kategorii U15 je hned pod tymto clankom clanok s rozlosovanim celeho turnaja. Zacina sa tuto nedelu 4.12., jedno muzstvo o 12,00 a druhe o 14,00. Zraz je tak ako pisal Pali 45 min pred zaciatkom.

• Juraj Šimko

Upozornenie: hracie časy 2. kola zimnej halovej ligy sa zmenili. “A” mužstvo hrá o 11,15 a “B” mužstvo hrá o 13,05 v nedeľu 11.12. Zraz 45 min pred začiatkom.