Račiansky reprezentanti strieborní!!!

Naši chlapci z družstva U 11 Radko Stančík a Dominik Štepiansky vzorne reprezentovali náš klub vo výbere ObFZ Bratislava-mesto, keď na medzinárodnom turnaji obsadili 2.miesto.

Medzinárodný halový turnaj prípraviek v kategórii U-11

Attract-Kerobaj cup 2013 – XV. ročník

Skupina A:

ObFZ Bratislava-mesto – MFK Topoľčany 8:1, Kolník a Bartoš po 2, Duffek, Čerepkai, Červenák, Igaz – Tvrdík. ObFZ Prievidza – Vasas Kubala Akademia Budapešť 4:3, Mujkoš 3, Mojžiš – Sarkány 2, Vass.ObFZ Bratislava-mesto – Prievidza 8:3, Kolník 3, Brukker 2, Stančík, Šinkovič, Bartoš – Mojžiš 2, Škrteľ.Topoľčany – Vasas Budapešť 1:5, Varinský – Major 3, Sarkány 2. Vasas Budapešť – ObFZ Bratislava-mesto 1:3, Szima – Kolník, Bartoš, Červenák. Prievidza – Topoľčany 4:1, Mojžiš 3, Filkorn – Tvrdík.  

1. ObFZ Bratislava-mesto  3         3              0              0              19:5         9

2. Prievidza                        3         2              0              1              11:12       6

3. Budapešť                       3         1              0              2              9:8           3

4. Topoľčany                      3        0              0              3              3:17         0 

 

Skupina B:

ObFZ Bratislava-vidiek – ObFZ Dunajská Streda 4:2, Talamon, Hubert, Božik, Miklánek – Varga, Novák.MěFS Brno – Spartak Trnava 6:3, Kloss 2, Obert, Svoboda, Kostrůnek, Enrico Canales – Dibala, Kupec, Záhumenský. ObFZ Bratislava-vidiek – Brno 2:11, Kerekeš, Hubert – Kloss, Jordan a Kostrůnek po 2, Sláma, Fried, Ždímal, Svoboda. D. Streda – Trnava 1:1, Varga – Záhumenský. Trnava – ObFZ Bratislava-vidiek 4:4, Dibala 2, Húževka, Kupec – Božik 3, Hubert. Brno – D. Streda 7:0, Kostrůnek 4, Kloss, Jorda, Kříž.

1. Brno                                 3         3              0              0              24:5         9

2. ObFZ Bratislava-vidiek    3         1              1              1              10:17       4

3. Trnava                             3         0              2              1              8:11         2

4. D. Streda                         3         0              1              2              3:12         1

 

Stretnutia o umiestnenie –

1. semifináleObFZ Bratislava-mesto – ObFZ Bratislava-vidiek 5:3, Stančík 2, Štepiansky, Šinkovič, Čerepkai – Slimák 2, Božik.

2. semifinálePrievidza – Brno 1:8, Vrška – Jordan, Kříž a Kostrůnek po 2, Fried, Enrico Canales.

 

O 7. miestoTopoľčany – D. Streda 1:4

 Góly: Tvrdík – Novák 2, Csóka, Molnár.

O 5. miestoBudapešť – Trnava 0:2

Góly: Záhumenský, Dibala.

O 3. miesto: ObFZ Bratislava-vidiek – Prievidza 1:4

 Góly: Soos – Mojžiš 3, Mikula.

Finále: ObFZ Bratislava-mesto – MěFS Brno 1:8 (1:2)

Góly: Bartoš – Svoboda a Kloss po 2, Kostrůnek, Fried, Ždímal, Obert.

 

Konečné poradie:

1. MěFS Brno, 2. ObFZ Bratislava-mesto, 3. ObFZ Prievidza, 4. ObFZ Bratislava-vidiek, 5. Vasas Kubala Akademia Budapešť, 6. Spartak Trnava, 7. ObFZ Dunajská Streda, 8. MFK Topoľčany.

 

Najlepší hráč: Adam Obert (Brno).  

Najlepší brankár: Samuel Sabo (Trnava).  

Najlepší strelec: Ivo Kostrůnek – 10 gólov. 

Talent turnaja: Adrián Mojžiš (Prievidza).

 

Ceny odovzdávali: Stanislav Griga – tréner reprezentácie SR, Juraj Jánošík – predseda BFZ, Ľubomír Suchý – predseda ObFZ Bratislava-mesto, Milan Služanič – bývalý predseda SFZ, Dr. Jozef Vengloš – bývalý tréner reprezentácie Československa, Justin Javorek – predseda TMK BFZ, Ladislav Jaborek – majiteľ firmy Attract-Kerobaj.

V dobrej atmosfére pred 300 divákmi rozhodovali Milan Križko a Martin Křiván.

  • Martina Batkova

    Chlapci, gratulujeme! Len tak dalej. Sme na Vas hrdi:-))))

  • admin

    Bol som sa pozrieť gratulujem chalanom k peknej reprezentácií Nášho klubu:-)
    P.M.