U9 – 2018 / 2019

Ročník : hráči narodení po 01.01.2010
Tréner : Dušan Ščibrány EURO C
Asistent trénera:  Dávid Huml EURO C

U9 – 2017 / 2018

Ročník : hráči narodení po 01.01.2009
Tréner : Milan Adámek EURO B
Asistent trénera:  Mário Poliak EURO C
20171010_Cajla PK
Tréningy jeseň / jar
 Pondelok, utorok, štvrtok 16:30 – 18:00  na ihrisku ŠK Krasňany
Tréningy zima (30.10. – 28.02.)
pondelok 16:30 – 18:00 telocvičňa Knihovnícka škola Kadnárová
utorok 17:45 – 19:15 telocvičňa Knihovnícka škola Kadnárová
štvrtok 16:30 – 18:00 umelá tráva Hubeného
Sústredenie
27.08. – 01.09.2017 Radava
29.03. -01.04.2018 Radava
 Prípravné zápasy 
11.11.2017 FTVŠ Lafranconi U 9 (hala Lafranconi)
18.11.2017 SDM Domino – FK Rača
20.01.2018 FK Rača – FC Stadlau – telocvičňa Svätý Jur
27.01.2018 FTVŠ Lafranconi U 10 (hala Lafranconi)
10.02.2018 FTVŠ Lafranconi U 9 (hala Lafranconi)
18.02.2018 FC Stadlau- FK Rača (UT Stadlau)
24.02.2018 SDM Domino – FK Rača (UT Domino)
30.03.2018 FKM Nové Zámky U 9 – FK Rača
30.03.2018 FKM Nové Zámky U 10 – FK Rača
Turnaje
26.08.2017 Vrakuňa
26.08.2017 Smržice turnaj U 10
01.11.2017 Stadlau
25.11.2017 Svätý Jur (FK Rača U 10, Spartak Trnava U 9)
03.12.2017  Nové Mesto nad Váhom – 2.miesto
08.12.2017 Kapellerfeld – 7.miesto
09.12.2017 Hustopeče – 1.miesto
10.12.2017 Trnava – 1.miesto
16.12.2017 Svätý Jur (FK Rača U 10, Spartak Trnava U 9, FTVŠ Lafranconi U 10)
17.12.2017  Vyškov – 2.miesto
07.01.2018 Hodonín – 2.miesto
13.01.2018 Nové Mesto nad Váhom – 8.miesto
14.01.2018 Bérešov memoriál FK Rača– turnaj U 10 – 8. miesto
11.02.2018 Olomouc – 3. miesto
01.05.2018 Simmering
10.05.2018 Stadlau
10.05.2018 Wienerberg
16.06.2018 NMŠK – 7.miesto
23.06.2018 Olomouc  – 2.miesto
Majstrovské zápasy
09.09.2017PŠC Pezinok – FK Rača 0 : 29
05.11.2017MŠK Senec – FK Rača 2 : 3
Tabuľka PRÍPRAVKA sk.C ( PMC1 )
Klub
Z
V
R
P
Skóre
B
K
+/-
FP
1 ŠK Vrakuňa Bratislava 26 25 1 0 270:32 76 14 37 0
2 FK Rača Bratislava 26 24 1 1 260:16 73 13 34 0
3 FKP Dúbravka Bratislava 26 19 2 5 187:53 59 12 20 0
4 MŠK Senec 26 16 3 7 138:70 51 11 12 0
5 FC ŠTK 1914 Šamorín 26 15 2 9 142:103 47 10 8 0
6 Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK 26 15 0 11 112:103 45 9 6 0
7 OFK Dunajská Lužná 26 11 2 13 102:151 35 8 -4 0
8 NMŠK 1922 Bratislava 26 11 2 13 88:102 35 7 -4 0
9 Lokomotíva Devínska Nová Ves 26 10 2 14 87:100 32 6 -7 0
10 FC Malacky 26 10 2 14 104:138 32 5 -7 0
11 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 26 6 1 19 50:161 19 4 -20 0
12 TJ Rovinka 26 3 4 19 60:142 13 3 -26 0
13 CFK Pezinok – Cajla 26 3 2 21 51:211 11 2 -28 0
14 PŠC Pezinok 26 1 2 23 44:313 5 1 -34 0
Zimná halová liga prípraviek
10.12.2017 FK Rača U 9 – ŠK Slovan U 8  9 : 2 (Zajko 2, Paliatka 2, Lisický 2,
                                                                                        Bednárik 2, Bakič)
10.12.2017 FK Rača U 9 – FK Rača U 8 5 : 1 (Fischer 2, Lisický 2, Zajko)
17.12.2017 FK Rača U 9 – Ivanka pri Dunaji 6 : 0 (Lisický 2, Paliatka, Bachan,                                                                                                              Štrokendl, Humeník)
07.01.2018 FK Rača U 9 -Devínska Nová Ves 1 : 4 (Zajko)
14.01.2018 FK Rača U 9 –  SC Kalinkovo 0 : 4
21.01.2018 FK Rača U 9 – ŠK Bernolákovo 5 : 2 (Lisický 3 x, Tolt, Zajko)
28.01.2018 FK Rača U 9 – Iskra Petržalka 4 : 1  (Minár, Zajko, Bednárik, Lisický)
11.02.2018 FK Rača U 9 – FK Lamač 6 : 0 (Lišičan 2x, Minár, Horváth, Štrokendl, Lang)
18.02.2018 FK Rača U 9 – Nová Dedinka  2 : 4 (Lisický, Kaksa)

TABUĽKA                   Z       V       R       P       Skóre        Body                  

1. Kalinkovo               9       8       0       1       45:13       24

2. Bernolákovo          9       7       1       1       49:17       22

3. D. N. Ves                 9       7       0       2       41:16       21

4. Rača „A“                9       6       0       3       38:18       18

5. N. Dedinka             9       5       0       4       27:21       15

6. Iskra Petržalka      9       4       1       4       30:25       13

7. Ivanka p/D              9       2       1       6       12:42        7

8. Slovan                     9       2       0       7       21:48        6

9. Rača „B“                9       1       1       7       12:59        4

10. Lamač                   9       1       0       8       11:27        3

U9 – 2015 / 2016

Ročník : hráči narodení po 01.01.2007

Tréner : Braňo Toplanský EURO C

Asistent trénera: Martin Kadlečík

24.8.2015 – 28.8.2015 Letný futbalový kemp FK Rača na Černockého 2 od 08.00.hod. – do cca 16.00.hod.

Tréningy budú nasledovne :

Pondelok: 18.00. – 19.30.  na umelej tráve na Gymnáziu Hubeného

Streda: 18.00. – 19.30.  v telocvični na Knihovníckej škole

Piatok: 18.00. – 19.30. v telocvični na Knihovníckej škole

ZHL: Začíname 6.12.2015 a odohráme 7 zápasov  na SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava – Rača, 6.12.2015 o 15h.FK Rača “A”- FK Rača “B” 1:013.12.2015 o 13.40. FK Rača – Devínska Nová Ves 0:010.1.2016 o 14.20. FK Rača – FA Bratislava 1:5,   17.1.2016 o 14.20 FK Rača – Ivanka pri Dunaji 2:2,   24.1.2016 o 13.40. FK Rača – Lamač 0:0 , 7.2.2016 o 15h FK Rača – Karlova Ves  1:1, 14.2.2016 14.40. FK Rača – Vajnory 5:0.

Turnaje a prípravné zápasy 2015/2016

Turnaj M.Grendára v Mladosti 14.11.2016     7.miesto

Rača cup v Dome športu na Junáckej 22.11.2015     2. miesto

Mikulášsky turnaj v Slovnafte 6.12.2015    3. miesto

Turnaj v Brne – Líšeň 12.decembra 2015     4. miesto

Turnaj vo Vyškove 19.12.2015      3. miesto

Mini Turnaj a Testy na Knihovníckej škole 23.1.2016  od 9.00. – do 10.30.

Turnaj v Dubnici 30.1.2016      2. miesto

Mini Turnaj na Knihovníckej škole 6.2.2016  od 9.00. – do 10.30.

Turnaj M. Grendára 13.2.2016   2. miesto

Turnaj v Hodoníne 6.3.2016   5. miesto

Turnaj v Mladosti organizovaný NMŠK 1922 Bratislava  13.3.2016    1. miesto

Prípravný zápas proti Myjave na Mladej Garde 19.3.2016  od 8.30. – do 10.00.    R – M 9:1 

Prípravný zápas proti Šali  26.3.2016  o 10.30. na ihrisku v Rači    R – Š  5:8

Tréningy od 30.3. budú nasledovne :

Pondelok: 16.20. – 18.00.  na ihrisku v Krasňanoch

Streda: 16.20. – 18.00.  na ihrisku v Krasňanoch

Piatok: 16.20. – 18.00. na ihrisku v Krasňanoch

Majstrovský zápas doma proti Dominu  3.4.2016  o 11.30.

Podávanie lôpt na zápase mužov 10.4.

Brigáda na ihrisku v Krasňanoch  16.4.2016 od 14.hod  !!!

Turnaj v Rakúsku – Oberpullendorf  14.5.2016  8.miesto

Podávanie lôpt na zápase mužov 5.6.

24.- 28.8.2016 máme naplánované sústredenie v Hoteli Sportcentrum BOJNICE