Na turnaji Interu Bratislava – 5. miesto

V nedeľu sme sa zúčastnili turnaja v Dome športu , ktorý organizoval klub Inter Bratislava. Na turnaji sme obsadili konečné 5. miesto.

Turnaja sa zúčastnilo 8 mužstiev:
Inter čierny, Inter žltý, Karlova Ves, Pezinok, Peržalka, Zbrojovka Brno , Malacky, FK Rača
Sumár výsledkov nášho mužstva:
FK Rača – Karlovka            3 : 0  strelci gólov  2x Stančík , Bellus
FK Rača – Inter čierny        1 : 5  strelec gólu        Frajberg
FK Rača – Inter žltý            2 : 2  strelci gólov       Frajberg , Štepiansky
FK Rača – Petržalka           1 : 2  strelec gólu       Stančík
FK Rača – Brno                  1 : 5  strelec gólu       Stančík
Fk Rača – Malacky             4 : 4  strelci gólov  2x Stančík, 2x Frajberg
FK Rača – Pezinok             5 : 1  strelci gólov   Estevez,Bellus,Imriška,Batka
                                                                     Krajniak
V krátkosti zhrniem vystúpenie nášho mužstva na turnaji:
Do turnaja sme vstúpili impozantne a po skvelom výkone sme porazili Karlovku 3:0 .Potom si niektorý chlapci mysleli všetko pôjde samé a kým sme sa zobudili prehrali sme s Interom 1: 5. V tomto zápase nám žiaľ vybuchol náš brankár a Mišo Černý, ktorý tento zápas bol asi na tribúne , pretože taký prístup k zápasu už bviac nestrpím od nikoho.
Vtreťom zápase sa chalani zmobilizovali a aj keď sme trošku zaspali začiatok zápasu , nakoniec sme vyrovnali na 2.2 .
Smolný zápas s Petržalkou !! Jednoducho nemáme šťastie s týmto súperom .Prehrali sme znova o gól , tak ako v ligovom zápase.Zápas bol veľmi kvalitný .
Zbrojovka Brno to je iný level !! Krásny ,rýchly moderný futbal . Chalani sa snažili , bojovali ale jednoduchu súper bol vo všetkých činnostiach lepší.Dobrá škola pre chalanov.Potrebujeme veľa takýchto zápasov.Ku cťu patrí , že sme s nimi uhrali najlepší výsledok zo všetkých mužstiev na turnaji.
Malacky. Nestačí hrať posledných 5 min zo zápasu ! Jediné pozitívum bolo , že chalani sa nevzdali ani za stavu 1:4 !!!!! a zabojovali a vyrovnali na 4:4.
Pezinok bol najlahší súper zo všetkých mužstiev a aj najlahší zápas.
Na záver : Nebudem tolerovať nedisciplinovanosť a hviezdne maniere nikomu , hráme ako mužstvo a to budem vyžadovať od vsetkých hráčov , ktorých nominujem na zápas. Dopredu môžeš do zadu musíš !!! Ak to niekto nepochopí , žiaľ bude hrávať menej .