Na rade je likvidácia ďalšieho futbalového klubu v Bratislave?

Prečítajte si ďaľej – čo k tomu povedať, ak chceme hrať futbal musíme si aj pomáhať a aspoň touto formou sme vyjadrili podporu FKM Karlova Ves.  Ak máte chuť kľudne sa vyjadrite v komentároch. Aj keď sme na tom inak ako v Karlovke, chvála bohu tu je aspoň vo vedení MÚ Rača a poslancov zdravý rozum, podpora športu, klubov a mládeže. Ďakujeme!

Po likvidácii množstva klubov v Bratislave je na rade asi ďaľší a zaujímavé , že za pomoci starostky. Žabomyšie vojny, mať vplyv, osobný prospech, intrigy, klamstvá, sľuby, hranie sa na vlastnom piesočku, ťahanie motúzikov, rozhodovať o financiách, dotáciách, možnosti prenajímať, politika, developery, eurofondy, (zabudol som typická slovenská vlastnosť – ZÁVISŤ ak sa niekomu darí , alebo je úspešný)-toto sú dnes rozhodujúce veci pre našich vedúcich predstaviteľov športu, politiky, samospráv – česť výnimkám! Chýba osobná zodpovednosť, charakter, morálka, výchova rozumnej generácie, legislatíva. Niekedy človek nechápe kam sú ľudia schopný zájsť.

Nie je žiadna jasná koncepcia na naše podmienky. Neustále reorganizácie. Stále niečo preberáme cudzie. Zaťažujeme kluby finančne aj časovo, pritom v kluboch sú ľudia , ktorý to robia dobrovolne a z osobného voľna.  V žiackych súťažiach stanovili také podmienky, že nie je šanca pre malé kluby splniť ich a postúpiť vyššie, v podstate uzavretá súťaž.

http://nasa-bratislava.sk/?p=823 alebo http://www.fkmkv.sk/?cat=10

email odoslaný FKM Karlova Ves:

Zdravíme futbalových priateľov FKM Karlova Ves.

Vedenie Mládeže FK Rača vyjadruje plnú podporu FKM Karlova Ves , ktorý bol po 13 rokoch vynikajúcej činnosti v mládežníckom futbale vyhodený podozrivými  machináciami Mestskej časti na ulicu. Vieme aká je komplikovaná a ťažká táto práca s mládežou a je smutné , že namiesto úcty , pochvaly a podpory sa dočkali vyhostenia zo svojho futbalového ihriska. Takú základňu ako FKM Karlova Ves nemá nikto v Bratislave (dovolíme si tvrdiť ani Slovan). Na Slovensku je to tak úspech sa trestá- z čoho nie je osobný prospech to nie je zaujímavé.

Máťuš Pavol                                                        Milan Adámek

Manažér mládeže a tréner FK Rača               Tréner mládeže FK Rača

www.fkraca.sk

Podpredseda OZ Kengura                             Predseda OZ Kengura

• Viera Lužová

Ahojte,
    hrozné čo sa v tejto krajine už deje! Taktiež vyjadrujeme plnú podporu FKM Karlova Ves.
    Lužovci

• Rudo Stančík

Ahojte,
    je to na zaplakanie. Všetko si zase odskáču nevinné decká, ktoré sa venovali zmysluplnej činnosti.
    Osobne poznám brankára z FKM KV Mateja Kollátha z U 11 aj jeho otca Martina. Mateja poznám z výberu Obfz Bratislava. Je to veľký talent.
    Držím palce a nech zvíťazí zdravý rozum. Držte sa CHALANI !!

Rudo.

• Julo

Dnes som si precital aktualny stav a vyzera to + pevne verim, ze zvitazi “normalny rozum” nad mocou penazi, lebo na tieto veci si uz v SR bohuzial akosi vsetci zvykame. 🙁
    Drzim FK Karlova Ves palce….