MZM 4.kolo: FK Scorpions – FK Rača 1:2

Zostava: Andacký – Rybecký, Jágerský, Štipkala – Pelan, Grosschmidt, Petráš, Smatana- Cibíček

Striedali: Polakovič, Hriadel

Góly: Grosschmidt, Jágerský

Hodnotenie zápasu:

Zápas na hrbolatom a rozmermi malom školskom ihrisku bol na začiatku vyrovnaný, my sme sa hľadali, ale našťastie pre nás sme sa aj našli… Od polovice polčasu sme už mali loptu väčšinou pod kontrolou, súper hroil výhradne nakopávanými loptami. V 16. minúte strelil Elvis tesne nad. V 20. minúte súperovi vypracoval najväčšiu šancu Kubo, keď loptu mohol poľahky chytiť, on ju odkopával a nakoniec zachraňoval na bránkovej čiare. V 28. minúte sme išli do vedenia, keď v trme vrme odblokoval hráčov súpera Samo a Aďo loptu dorazil do brány svojim 1.ligovým gólom.

V 2. polčase pokračovala naša optická prevaha, ktorú sme v 43. minúte využili na strelenie druhého gólu, ktorý z priameho kopu strelil Steve. Súper síce v 52. minúte znížil krásnou strelou, na ktorú bol Kubo prikrátky (k strelcovi sme dostatočne nevystúpili). Napriek dvom- trom vymysleným rohom sme si už víťazstvo už nedali vziať.

Dnes boli oporami obaja strelci a nielen kvôli streleným gólom, ale bojovali aj ostatní. Sympatický výkon predviedol aj Tomáš, ktorý predviedol niekoľko zaujímavých prienikov.