Miniturnaj U 7 v Rači + video.

V sobotu 21.05.2016 sme zorganizovali miniturnaj v kategórii U 7 (forma prípravných zápasov bez vyhodnotenia). Hralo sa 1 x 30 minút s počtom hráčov 1+4 . Chalani predviedli solídne výkony a určite výkonom potešili prítomných rodičov.

Zápasy odohrali:

Ferko Tolt, Dado Dominík, Alex Horváth, Samuel Šimor, Jonáš Minár, Domčo Bachan, Adam Šeliga, Luky Paliatka, Benji Zajko, Tobi Janči, Oskar Kaksa)

Zápasy FK Rača:

1. FK Rača – FC Petržalka akadémia   22:4  (Tobi 6, Alex 4, Benji 3, Domčo 3, Jony 3,Ferko 2, Dado 1)

Chlapci z Petržalky sa snažili, ale využili sme ich neskúsenosť a chalani si schuti zastrieľali.

2.FK Rača – Spartak Trnava 3:13  (Dado 2, Tobi)

Náš tradičný súper nás predčil v agresivite , v rýchlejšej a presnejšej rozohrávke a takisto v                  presnejšej streľbe. Inak výborný zápas, bodaj by bolo takých čo najviac.

Video zo zápasu :

3.FK Rača – ŠK Žolík Malacky 15:6 (Domčo 4, Jony 3, Luky P. 2, Ferko 2, Benji, Tobi, Adam, Dado)

Malacky  nám dali viac priestoru čo sme aj využili a schuti sme si zaútočili  a zastrieľali.