Memoriál Ima Béreša ml. -16.12.2012 Dom športu

Usporiadali sme krásny medzinárodný turnaj kategórie U9 ročníkov 2004. Bol to prvý ročník Memoriálu Ima Béreša ml. , ktorý skonal vo veku 22 rokov. Chceli sme si uctiť pamiatku mladého chlapca , ktorý u nás hrával a trénoval. Zároveň bol rodákom z Rači a tu aj žil.  Myslím že sme spravili obrovskú propagáciu našej mestskej časti. S tak renomovanými klubmi , ktoré sa zúčastnili tohto turnaja sa FK Rača len tak nestretne. Všetci pozvaní prišli a boli nanajvýš spokojní , snažili sme sa o kvalitné prijatie a pohostenie. Ďakujem všetkým mamičkám a ocinom , ktorí nám pomáhali, sponzorom, Majkovi a Maťovi, ktorý zapisovali, Vilovi za vedenie a moderovania, Vierke a Ivettke v obsluhovaní, Marcelovi Súkenníkovi a jeho rodičom za pomoc a chlebíčky. Milošovi Máťušovi za pomoc a že prišiel za Mestskú časť. Pán Béreš bol dojatý až k slzám. Vo finále bola nádherná atmoséra AC SPARTA PRAHA – SPARTAK TRNAVA  2:1 , kde rodičia a fanúšikovia priblížili časy Československej ligy. Také nasadenie , chcenie, atmosféru a túžbu po viťazstve týchto detí bol zážitok vidieť a všetko vo fair play hre, začo ďakujeme. Bolo to zaslúžené víťazstvo SPARTY na turnaji, aj keď BÍLI ANDELÉ hrali ako o život a hrýzli až do konca. Naši chlapci skončili na 6. mieste, ale v Takej konkurencii…Porazili Slovan a len šťastena nás obrala o semifinále keď sme nedokázali premeniť množstvo šancí proti Myjave a pred koncom súper vyrovnal. V takejto konkurencii sme sa nestratili a tu treba mať aj pri futbalových kvalitách aj športové šťastie. Trnave hrali fanúšikovia aj Silenzio!!!  Sme malý klub , ale dokážeme veľké veci, pochválil nás aj tréner Slovana pán Krištofík, že bol v Trenčíne a náš turnaj bol lepší. Bol tam aj predseda BFZ pán Jánošík ako aj legenda pán Justín Javorek, prvý slovenský tréner v tureckej lige  (GALATASARAY ISTANBUL). Pozdrav mi poslali aj víťazi z AC Sparta Praha a hlavne pekný pozdrav z Maďarska za pozvanie (je to slovák žijúci v Maďarsku)…zverejňujem…


Ak som náhodou na niekoho , alebo na niečo zabudol ospravedlňujem sa:-)

Pán Máťuš,

dovoľte nám ešte raz sa poďakovať Vám a všetkým Vašim ľuďom za vynikajúco zorganizovaný futbalový turnaj a možnosť sa na ňom zúčastniť.

Bol to skvelý deň. Je fantastické vidieť hrať deti s takým nadšením a elánom. Pevne verím, že Vás budeme môcť v blízkej budúcnosti privítať u nás, na domácej pôde.

Zároveň Vám želáme, aby ste zvládli predvianočný zhon s ľahkosťou a v pohode, samotné Vianočné sviatky v radosti a pokoji a do nového roku veľa úspechov…. samozrejme aj futbalových :o)

S úctou

Konečné poradie:

1. AC SPARTA PRAHA

2. SPARTAK TRNAVA

3. ŠK SLOVAN BRATISLAVA

4. FK SENICA

5. ŠK SVÄTÝ JUR

6. FK RAČA

7. FC STADLAU

8. MITE MOSONMAGYARÓVÁR

9. SPARTAK MYJAVA

10. ŠTK ŠAMORÍN

Rozpis Imro Béreš U9 2004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Sauer Family

  Cau Pali…
  Sauerovci 2x samozrejme k dispozicii 🙂

 • A.Bochničková

  My tiez pomozeme, bagety, chlebicky, cokolvek bude treba v den konania turnaja – ja plus dcera, tzn. tiez 2x. Ak by bol zaujem, mozem priniest nejake suche (vianocne) kolaciky, ak sa hodia ako obcerstvenie pre vip hosti. Len prosim dat vediet v dostatocnom predstihu 🙂
  Bochnickova

 • Janžová Ľuba

  Ja tiež určite pomôžem…Janžová

 • Jaro Mikuš

  Aj my môžeme pomôcť, nie je problém. Lucka niečo napečie.

  • GS

   ak by nahodou Lucka mala problem s rozhodovanim,ze ktore kolace ma napiect, tak tie, co minule doniesla na turnaj boli naozaj paradne….

 • admin

  Ďakujem za ochotu ak by ste mohli ráno prísť aj si doniesť nejaký nožík okolo tej 7.30hod-8.00hod.
  Je objednaný aj salonik kde bude pohostenie okrem tej miestnosti ako posledne. Nestíham takže som hneď neodpovedal. Dúfajme že sa to všetko podarí.Vianočné koláčiky budeme radi aj ja to mám rád:-)

  Palo

 • admin

  Kúpil som hotdogovače aby sme mali vlastné, je šunka, malokarpatská, párky, maslo , bagety, syr eidam, a kúpime chleba a veku. Pani Súkenníková spraví chlebíčky. Donesiem varič hrniec

  Palo

 • Vališ

  Dobrý den,

  chtěl bych se vás požádat o odkaz kde by byl k nalezení videozáznám z turnaje Bérešov Memorial, protože tam byla televize.

  Předem děkuji a přeji mnoho úspěchů.

  M.Vališ
  Sparta – rodič