LP Domino – FK Rača 5:0 (1:0)

Zostava : Andacký – Rybecký, Obernauer, Litomerický – Adámek, Pelan  -Smatana

Striedali: Kostka, Hriadel

Hodnotenie :

Do zápasu s našim najtradičnejším súperom sme vstúpili ustráchane, aj keď oveľa bojovnejšie ako v prvom kole. Súper nás v prvom polčase zatlačil a strelil aj prvý gól.

V druhom polčase sme súpera zatlačili, ale nevedeli sme loptu dotlačiť do brány. Ako to už býva pomaly pravidlom, zrazila nás chyba nášho hráča (brankára), súper dal gól do prázdnej brány. Vzápätí po výkope sme dostali tretí a chalani boli zrelý na uterák. Chvíľu sme sa z toho spamätávali, následne sme  našli v sebe silu a začali sme opäť ohrozovať súperovu bránu , ale gól nám dnes nebolo súdené dať (Simon dvakrát trafil zblízka do brankára a Filip bombou z 20 metrov trafil brvno). Nedáš-dostaneš, opäť sa potvrdilo toto staré pravidlo, súper po našich chybách dal ďalšie dva góly a bolo po zápase. Súperovi k víťazstvu gratulujem, aj keď ma mrzí, že sme mu cestu k nemu uľahčili.

Výkonom dnes presvedčili hlavne Mike, Simon a Kubko L.