_Z4A3782 _Z4A4236 0Z4A3881 - kópia 0Z4A3930 0Z4A4052 - kópia 0Z4A4059 0Z4A4216 0Z4A422321.1.2017 sme v NKD usporiadali 4.ročník Kengura Ball – výročné posedenie s vyhodnotením jedenástky roka. Hosťami boli pán starosta Peter Pilinský s manželkou, pán poslanec Juraj Madzin s manželkou, Prezident FK Rača Branko Kovačič. Ospravedlnil sa vicestarosta Rasťo Žitný pre chorobu.

Pekný večer zahájila tancom skupina H&T  Dance Group Lucky Maníkovej. Nasledovali vystúpenie Riška Pazmányho a jeho virtuozita s loptou.

Nasledoval hlavný bod večera vyhlásenie jedenástky roka  vyhodnotenie práce klubu a OZ Kengura. V jedenástke roka boli vyhodnotený za kategóriu U7 –Adam Drahoš, U8 – Jarko a Lukáš Červinkovci, U9 – Martin Žitný, U10 – Jakub Brňák, U11 – Dominik Želipský, U12 – Yannis Kindji, U13 – Peter Gabura, U14, Ján Radovan Zubo, U15 – Niko Frajberg, U17 – Richard Pázmány , U19 – Pavol Černý.

Príjemným bodom programu bolo vyhodnotenie „bojovníci roka“ pre Adama a Davidka Lenčovcov , ktorý sa po ťažkej autohavárii pri ceste na prvé kolo ligy vrátili – vyhrali ten najťažší zápas – zápas o život. Veríme , že k tomu prispel aj futbal a fyzická kondícia z neho. Boli odmenený veľkým potleskom a prevzali šek , ktorý bol vyzbieraný na ich rekonvalescenciu.

Prihovorili sa k nám prezident Branko Kovačič, predseda OZ Kengura Milan Adámek a Kengura Ball otvoril pán starosta Peter Pilinský. Nasledoval zábava, výborný catering, bohatá tombola, vínko račianskych vinárov Dušana Žitného a Miloša Máťuša.

Tancovalo a zabávalo sa do rána s Karol DJ, ktorý vytvoril perfektnú atmosféru. Veľká vďaka patrí organizátorom Lucke Mikušovej , Martuške Stančíkovej, Andrejke Rašlíkovej, Rudkovi Stančíkovi, Vladkovi Rašlíkovi , ktorý so mnou, a rodičmi ples výborne zabezpečili, navrhli, vyzdobili a stále do rána zabezpečovali.

Ohlasy vynikajúce, plná sála, skvelá zábava, hodnotná tombola, vynikajúci catering, račianske vínečko, pekný program H&T  Dance Group ….ĎAKUJEM VŠETKÝM!!!!!!!!!!!!!!

Touto cestou ďakujeme aj trénerom za prácu v minulom roku: Viliam Opálek, Edo Pázmány, Miťo Marci, Igor Pilinský, Roman Fabšo, Dominik Šturdík, Peter Čvirik, Braňo Toplanský, Maťo Kadlečík, Peter Zboniak, Peter Kinder, Milan Adámek, Majko Poliak, Dušan Ščibrány, Pavol Máťuš.

Obsluhovali nás chlapci dorasteneckej kategórie: Robko Hollý, Roman Matovič, Peter Matovič, Matej Prekop, Dominik Šturdík, Paťo Spusta, Rišo Pázmány.

Pavol Máťuš