INTER CUP U8-2011- Vynikajúce obsadenie. FK Rača 5.miesto po víťazstve so Spartakom Trnava – Bohemians Praha posledný

bol na poslednú chvíľu 24.2. s ktorým sme nepočítali , ale prijali sme pozvanie keďže tam bola super kvalita. Možnosť hrať na turnaji kde je AS Trenčín, Bohemians Praha, DAC Dunajská Streda, MŠK Žilina, Spartak Trnava, Eto Gyor, Inter Bratislava sa proste neodmieta!

Rodičia boli už niektorý na prázdninách a niektorý chorí. Prišlo nás nakoniec 9 , ale Tomáč Holásek po rozcvičke išiel domov, keďže mu bolo zle a mal menšiu horúčku. Neboli sme v najsilnejšom zložení 4 z A skupiny a 4 z B. Avšak musím chlapcov a Terezku pochváliť , zlepšovali sme sa zo zápasu na zápas. Hlavne sa dalo na to pozerať, pohyb, aktivita, , napádanie, návrat všetkých pri bránení, kombinácia . Len koncovka bola naša slabina na gól sa veľa narobíme , zbrklo v šanci strieľame veľmi skoro. Vo fyzickej vyspelosti sme z Interom boli na chvoste. Aj v tomto zložení sme hrali útočný futbal, aktívny na čo sme hlavne s Gyorom doplatili. Myslím že piate miesto v takej konkurencii je veľmi pekné . Silné kluby ako Trnava a Inter si deti doplňujú z kvalitných hráčov menších klubov. Prehrali sme jediný zápas a asi paradoxne náš najlepší. Porazili sme Spartak Trnava v boji o piate miesto. Rači sme určite hanbu neurobili. O vyrovnanosti turnaja svedčí že posledný Bohemians ako jediný porazil DAC. Ďakujem rodičom , ktorý už boli oblečený v dresoch Fans FK Rača.

Poradie 1.DAC , 2.AS Trenčín, 3. Eto Gyor, 4. MŠK Žilina, 5.FK Rača, 6. Spartak Trnava, 7.Inter Bratislava, 8. Bohemians Praha

Reprezentovali: Gnojčák, Hurajtová, P.Rešovský, D.Rešovský(2012), Kováčik, Zajko, Václavík, Bezák,

Skupina

Inter Bratislava – FK Rača 2:2 . vyrovnali sme 15s.pred koncom keď sme zo začiatku viedli , ale súper dva krát kopal trestný kop z 1metra po chytení malej domov a inkasovali sme . Rozbiehali sme sa. (Gnojčák,P.Rešovský)

Eto Gyor – FK Rača 4:0 – čo povedať , hrali sme výborne, mali sme hru v rukách , tyčka dva nájazdy bez gólu a z rýchlych brejkov sme dostali góly. Mali sme viac z hry a naozaj to malo kvalitu bohužiaľ , umreli sme na krásu.

MŠK Žilina – FK Rača – 0:0 – vyrovnaný zápas v ktorom sme škoda že neskórovali , šancí sme mali viac.

O 5 miesto

FK Rača – Spartak Trnava 1:0 (P.Rešovský) – pekný zápas v ktorom sme myslím zaslúžene vyhrali po strele z priameho kopu.

Tréneri: Pavol Máťuš, Daniel Zajko