Sústredenie Jasná 2012

Tak ako po minulé roky, aj toto leto sme sa na sezónu začali pripravovať na Liptove, v Demänovskej doline od 28.7. do 4.8.2012.

Stravu nám sponzorsky zabezpečili v Kolibe Tri studničky u Tomášovcov – na začiatku Demänovskej doliny. Ubytovaní sme boli vo dvoch chatách v blízkosti,  v chatovej oblasti Pávčina Lehota.

Chlapcov chcem pochváliť za vzorné správanie, je vidieť, že aj ľudsky a taktiež futbalovo sa za rok posunuli ďalej, takže rodičia, môžete byť na svojich miláčikov právom hrdí.

Poďakovanie okrem personálu Koliby na čele s koordinátorom Rišom patrí aj mojim asistentom na tomto sústrední (Mirovi, Karolovi, Rudovi a Štefanovi) , ktorí mi pomohli v tréningovom procese a takisto mi boli oporou pri organizovaní voľného času chlapcov. takisto veľké ďakujem patrí p. Batkovi a p.Grillovi za výpomoc pri odvoze chlapcov domov.

Za príjemného letného počasia sme na ihrisku v Pávčinej Lehote  odtrénovali 9 tréningov, kde sme sa venovali HČJ, obratnosti, kombinácii a streľbe. Vyvrcholením boli prípravné zápasy s MFK Ružomberok a SFM Senec. Najmä štvrtkový zápas s Ružomberkom na krásnom ihrisku v Závažnej Porube priniesol pekný futbal a na ihrisku rozmerov pre MŽ sme zvíťazili 2:1 gólmi Kika a Radka. V sobotu na tréningovej ploche zmenšených rozmerov a s menším počtom hráčov v poli sa nám už tak nedarilo.

Výsledky prípravných zápasov:

2.8.2012 FK Rača- MFK Ružomberok 2:1 (Mesároš, Stančík)

4.8.2012 FK Rača- SFM Senec 1:1 (Adámek)

4.8.2012 FK Rača- MFK Ružomberok 1:5 (Mesároš)

ZOZNAM HRÁČOV NA SÚSTREDENÍ JASNÁ 2012

Andacký Jakub, Hriadel Samuel, Bednařík Matúš, Rybecký Michal, Obernauer Matúš, Štipkala Samuel, Bellus Štefan, Grill, Pelan Michal, Adámek Filip, Mesároš Christián, Smatana Simon, Jágerský Tomáš,  Stančík Radovan,  Žitný Richard,  Batka Branislav,  Pilácik Mário,  Štepiansky,  Čecho Andrej

Sústredenia sa zúčastnilo 19 hráčov (12 ročník 2001 a 7 ročník 2002).

• Braňo

My ideme celá rodinka. Mária vyzdvihneme v Považskej Bystrici. Stretneme sa v Jasnej v sobotu. Pekný deň, B. Batka

• Rudo

Vydarené sústredenie a taktiež počasie. Treba zažiť. Rudo Stančík