Fussball Champions Trophy U10 Oberpullendorf 2017

V nedeľu 23/04/2017 sme sa zúčastnili kvalitne obsadeného turnaja v Rakúskom Oberpullendorfe. Na kvalitne obsadenom turnaji nás reprezentovali Paťko Zajko, Matej Keszocze, Jakub Karul, Kubo Brňák, Vilko Jurdík, Daniel Neupauer, Adam Brinza, Timo Toplanký, Adrián Androvič. 16 mužstiev z Rakúska, Maďarska a Slovenska bojovalo o víťazstvo. Hralo sa systémom 6+1, zápas trval 15 minút…

20170423_U 10

V skupine „D“ sme postupne odohrali zápasy proti domácemu Oberpullendorfu „B“ , ktorý sme vyhrali 9:0, proti Seiesbergu – 1:1 a proti Goberlingu 1:3. Ako tretí v skupine sme postupne ešte odohrali 3 zápasy – prehra so Sopronom nás však posunula na konečné 13. miesto.

Dobre organizovaný, efektívny turnaj, ktorý ,podobne ako minulý rok, nám poskytol možnosť konfrontovať naše futbalové umenie s chlapcami z Maďarska a Rakúska. Treba povedať, že sme sa nestratili, ale na tých najlepších sme predsa len nemali. Chýbala nám väčšia pohyblivosť, výbušnosť, pohyb s loptou ale aj bez nej . Rovnako taká iskra – náboj – chuť víťaziť akoby bola u súperov väčšia, ako je u nás – v lige to bolo vidieť napríklad v zápase s Petržalkou. Chalani rozhodne na to majú, ale musia viac chcieť… Ďakujeme všetkým, ktorý nás v tento chladný deň prišli povzbudiť a pomáhať nám.

Pekný večer ešte.

Tréneri U10