FKM Karlova Ves-FK Rača 7:2

Striedali : Pelan, Smatana, Cibíček, Grill

Góly: Adámek 2

Hodnotenie zápasu:

Do zápasu sme vstúpili nekoncentrovane, už v 2. minúte Branko vykopával na roh. My sme kontrovali Filipovou tyčou v 5. minúte. V 9.minúte Filip na polovici ihriska spracoval loptu a z otočky vypálil, ale trafil len brvno domácej brány. Potvrdilo sa staré známe: nedáš-dostaneš, keď sa súper v 11. minúte po rohu dostal do vedenia (Marek spal). V 13. minúte trafil Filip opäť brvno, odrazená lopta tancovala na bránkovej čiare. ale gól z toho nebol. O minútu neskôr bolo 2:0 pre domácich, keď Mišo len doprevádzal súpera. Do polčasu sme dostali ešte jeden a bolo 3:0.

Do druhého polčasu sme išli s tým, že sa pokúsime zvrátiť výsledok. Síce sme znížili Filipom v 28. minúte krížnou strelou, ale už o štyri minúty sme nepokryli súpera pri rohu a bolo 4:1. V 35. minúte Filip opäť znížil, keď preloboval brankára, ale z výkopu nám súper streli ďalší gól. Po ďalších chybách sme inkasovali ešte dva góly a bolo po zápase.

Dnes odviedli okrem Filipa len priemerné a podpriemerné výkony, ktoré nemôžu stačiť na úspešný výsledok. V bráne pri neúčasti Kubka dostal príležitosť Branko, napriek inkasovaným gólom nesklamal. Jeden hráč súpera strelil sám päť gólov a vlastne nás sám porazil. My sme podali slabý výkon, takto sa za račianske farby nebojuje!!