FK Rača-Žolík Malacky 13:2

Zostava: Batka ,Pilačík ,Bea, Šmalík, Rašlík,Sadloň, Fufaľ, Stančík, Bellus, Krajniak.
Góly: Bellus 7, Stančík 3, Rašlík 2, Krajniak
Hodnotenie trénera:

Už v prvých sekundách prvého polčasu Števko skóroval .Chalani sa chytili a začali si pekne prihrávať a začali padať ďalšie góly. Po prvom polčase sme viedli 5:0.

V druhom polčase sme neprestali hrať a nasádzali sme súperovi ďalšie góly. Konečne som videl dobre zahrané rohové a priame kopy.Nebáli sme sa urobiť klučku na súpera a akciu zakončiť streľbou. Gratulujem Števkovi a Radkovi za strelené góly.Musím pochváliť Milanka za vystihnuté, spracované lopty od súpera a celé mužstvo za bojovnosť.

• Stančík

Chcel by som pochváliť rodičov, ktorí intenzívne povzbudzovali chalanov v zápase proti Malackám, hlavne p.Šmálikovú, vďaka ktorej sa štadiónom rozozvučal zvuk trúbky, ktorý neodmysliteľne patrí k futbalovým zápasom. Načerpali sme všetci (chlapci i rodičia) veľa pozitívnej energie z tejto výhry. Kto má doma rapkáče a pod., treba ich priniesť na najbližší zápas s Vrakuňou.