FK Rača-Žolík Malacky 0:4

Zostava: Andacký – Rybecký, Obernauer, Litomerický – Adámek, Smatana – Mesároš

Striedali: Grill, Bednařík, Hriadel, Jágerský, Cibíček

Hodnotenie:

V zápase s vyrovnaným súperom, sme mali na začiatku stretnutia viac z hry, ale akosi sa nevieme presadiť v útoku. Z prvej strely na našu bránu sme inkasovali, keď lopta prepadla Kubovi cez ruky. Druhý gól sme inkasovali v 20.minúte. keď súper naznačil strelu, Filip sa posadil na zadok a bolo 0:2. Takéto elementárne chyby nás zrážajú dole od začiatku sezóny.

Do druhého polčasu sme išli so zámerom spraviť niečo s výsledkom, čo sa nám nepodarilo, napriek šanciam nám to do súperovej brány nepadá. Šance zahodili Simon -netrafil prázdnu bránu, Kiko-iba do brankára a taktiež Filip. Súper nás za nepremenené šance potrestal v 47. a v 52.minúte, takže sme opäť utrpeli výsledkovo debakel.

V zápase bola zmes výborných výkonov (Mike), s veľa priemernými výkonmi (Kubo 1+2, Obi, Filip, Kiko, Simon, Samo, Matoni) a podpriemernými výkonmi.

V stredu máme v pláne prípravný zápas vo Svätom Jure, dúfam, že sa strelecky prebudíme…