FK Rača -Inter Bratislava 2:3

Striedali: Vrbová, Fufaľ, Kinder

Góly: Rašlík, Stančík

Hodnotenie zápasu:

Od prvej minúty na  nás súper vyvinul veľký tlak, čo aj využil prvým gólom. Do desiatej minúte sme sa dostali na súperovu polovicu. Pekne sme zahrali  rohový kop, po ktorom sa najlepšie zorientoval Filip a strelil náš prvý gól.Súper nás znovu zatlačil a zrýchlil hru.Chalani už nevládali odkopnúť loptu pred bránou,súper bol rýchlejší a po strele nám strelil druhý gól.Tak sa skončil aj prvý polčas.

V druhom polčase sa naša hra zlepšila  , vyrážali sme k rýchlym útokom a jeden sme aj presne zakončili. Šťastným strelcom bol Radko, ktorý si loptu potiahol a vystrelil.Tak vyrovnal stav na 2:2. Súper nechcel prehrať, ešte viac pridal a vybojoval pokutový kop po našej ruke. Našťastie kopol do brvna, ale nemohli sme loptu dostať na súperovu polovicu a inkasovali sme tretí gól.Chalani a Bea vložili do hry všetky sily,moc sme chceli vyrovnať, ale nepodarilo sa nám to. Skúšali sme to aj z rohových kopov aj individuálne. Musím povedať,že bojovali do poslednej minúty.Toto bol zatiaľ  najlepší zápas, čo sme hrali.Moc ma prekvapil Dominik výborným výkonom. Chalani a Bea odohrali dobrý zápas  najmä v druhom polčase.