FK Rača-Inter Bratislava 1:0

Striedali: Pelan, Hriadel, Kostka, Grill,Cibíček

Gól: Adámek

Hodnotenie zápasu:

Odohrali sme zápas so snaživým súperom, ktorý mal územnú prevahu, ale jeho akcie úspešne zastavovala naša obrana so spoľahlivým Kubkom v bráne. My sme kontrovali zvýšenou bojovnosťou, hrozili sme najmä zo štandartných situácií. V 19. minúte Filipov priamy kop len tesne minul pravý horný kút súperovej brány.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, súper mal viac loptu na svojich kopačkách, v obrane hral dosť nečisto, na čo nakoniec doplatil: v 35.minúte faulovali Kika (v slzách opustil ihrisko) a športovo ho pomstil Filip, keď z nariadeného priameho kopu z 25 metrov zavesil, keď pred bránou clonil Elvis!

Súper znervóznel, ale napriek tomu si v 45. minúte vypracoval 100% šancu, ktorú mu zlikvidoval Kubo skvelým zákrokom! Sladké víťazstvo sme si potom už nedali vziať.

Dnes sme odohrali výborný zápas. Ako som hovoril na začiatku sezóny: vyhrávať môžeme len vtedy, keď odvedú všetci 100% výkony – to sa dnes stalo a zaknihovali sme tretie víťazstvo v rade! Chlapci ďakujem, v dobrých výkonoch treba pokračovať naďalej.