FK Rača-FC Ružinov 4:3

Striedali: Smatana, Bednařík, Cibíček, Kostka

Góly: Smatana 2, Bellus, Litomerický

Hodnotenie zápasu:

Do zápasu so súperom, ktorý mal takisto ako my tri body v tabuľke sme vstúpili trochu nekoncentrovane, súper náznaky šancí nevyužil a tak sme udreli my, v 10.minúte dal úvodný gól Števko. V 18.minúte dal gól Simon a zdalo sa, že zápas máme v rukách. Ale opäť prišla naša veľká chyba, Kubo sa ponáhľal, vyhodil ťažkú loptu dostredu na Matoniho, tomu súperi loptu zobrali a v 22.minúte bolo 2:1.

Našťastie hneď po zmene strán v 27.minúte po obliehaní súperovej bránky skóroval Simon a zvýšil na 3:1. Súper vzápätí znížil, ale v v 38.minúte sme predviedli najkrajšiu akciu zápasu , keď Števko prenikol po pravej strane a loptu dal ako na podnose Kubovi a ten trafil poloodkrytú bránu -4:2! Súper po rýchlom protiútoku znížil, ale víťazstvo sme si už nedali vziať. Konečný stav 4:3! Ďalšie body do tabuľky, výborná hra, ďalšie cenné skúsenosti!!!

Dnes sa strelecky zaskvel bojovník Simon a Števko vpredu, vzadu nás držala obrana na čele s Obim a až na chybu pri prvom góle Kubo v bráne, Kubo 2. v strede poľa odviedol fantastický výkon, ale v podstate celé mužstvo podalo výborný výkon, Filip po dvojdňových zažívacích problémoch tiež bojoval čo mu sily stačili. Sympatický výkon odviedol aj populárny Pusky.