Brezová pod Bradlom – 9.miesto

FK Rača- FC Vrakuňa                            4:0 Stančík 3,Rašlík
Turnaja sa zúčastnili  :Čecho,Batka,Štepiansky,Šmalík,Pilacík,Stančík,Rašlík,
Bea,Sadloň,Žitný,Krajniak,Kinder.
Prvý zápas sme začali hrať proti veľkým  dievčatám zo Slovana. Zápas bol vyrovnaný,šance boli na obidvoch stranách.
Najväčšiu šancu sme mali mi s pokutového kopu,ktorú sme po strele Radka zahodili.
V druhom zápase proti Žiline sme to nezvládli moc dobre. Súper nám dal lekciu a zvíťazil hladko.
V zápase proti Ružinovu sme nezačali dobre, prehrávali sme 3:0, ale potom sme sa začali zobúdzať a strelili 2 góly.Veľmi sme chceli vyrovnať,snaha bola obrovská, ale potvrdilo sa známe nedáš – dostaneš. Tak sme inkasovali štvrtý gól.
V ďalšom zápase proti TJ Starý Lískovec sme nadviazali na dobré veci s predchádzajúceho zápasu. Chalani a Bea si schuti zahrali a súperovi ukázali, ako to vedia hrať.Súpera hladko zdolali po výbornom výkone.
Prišiel ďalší zápas v skupine proti silnému  Močenku. Plán bol, aby sme neinkasovali. Chalani a Bea bojovali zdatne,ale plán nevyšiel, po čistom odstavení súpera proti nám rozhodca odpískal pokutový kop. Súper ho premenil a vyhral najtesnejším výsledkom. Bolo to najväčšie sklamanie pre družstvo.
Posledný zápas o umiestnenie chalani a Bea zvládli výborne,vyhrali hladko.
Chcem poďakovať všetkým chalanom a Bei za dobre zvládnutý turnaj.
  • peter sadlon

palec hore 🙂