Brankárske tréningy s Maťom Haragom budú v zimnej časti sezóny 2015/2016 v telocvični SOŠ Polygrafická vchod zozadu (Račianska 7508/190)

Pondelok     16:00 – 17:00 (pre kategórie U7 – U11)

Streda         16:30 – 17:30 (pre kategórie U12 – U17)

 

 • Ludmila

  Dobry den, prosim, ci nahodou, ak by to vyhovovalo vsetkym, nedali by sa brank.trningy posunut na 16:40, al.16:45?
  Dakujem.
  Zajkova, za Patrika U8

 • Rastislav Kocián – Matúškov otec

  Pripájam a vítam pripomienku pani Ľudmily.
  Tým, že to je jediný vyhradený čas a Patrik je veľmi šikovný no hlavne platný brankár U8 je aj jeho príprava dôležitá lebo v ostatnom tréningovom procese s mužstvom toho času viac niet. V ďalšom by tiež príprava našich detí na vyučovanie dostala väčší priestor.
  Postrehol som, že postupne sa vytráca tradícia mať brankára lebo aj rodičia sú skeptický a chcú vidieť svoje deti strieľať góly ako chytať loptu či stáť v bránke. Preto si vychovajme základňu brankárskych talentov a umožnime im trénovať aj viac. (aspoň nebude čas na PC, či tablety….)
  Ako posledný dôvod uvádzam (budem osobný): Doprajte prosím rodičom, aby mohli po práci jedným okom striehnuť z tribúny na svoje deti (Viktorka a Matúška) ako sa im darí,” hoc aj pri dobrom pivku alebo kofole…”
  GMF – Give me five…

 • Martin Harag

  Dobrý den, ja sa viem prispôsobiť, mne je jedno či bude trening 16:00 alebo 16:45 len som sa pýtal chlapcov na tréningu a vačšina má ešte normálny tréning a chcú ho stihnúť…..preto býva brankársky skorej….na najbližšom tréningu to ešte prezistím…..mohol by som to aj rozdeliť na 2 skupiny….tí ktorí majú ešte tréning by trénovali od 16:00-16:45 a tí čo nemajú tréning by mali od 16:45-17:30….ak by bol dostatočný počet.
  Martin Harag tréner

 • Ludmila

  Pan trener, dakujem velmi pekne za ochotu, nemusite to v takomto pripade urcite presuvat. Skusim ja este nieco vymysliet a dala by som vediet osobne.