Bohatý program U 10 cez víkend 26.-27.01.2019

Cez víkend 26.-27.01.2019 čakal hráčov z kategórie U 10 bohatý program.

Začal sa v sobotu  o 8:00 ráno, keď sme v telocvični na Lafranconi začali hrať prípravný zápas s FTVŠ Lafranconi U 11. Po peknej hre smerom dopredu, po viacerých nepremenených šanciach a zbytočne inkasovaných góloch sme zvíťazili 4:3.

V nedeľu sa jedna časť tímu vybrala na turnaj do Brna, kde odohrala mini turnaj na krytej umelej tráve na ZŠ v Brne Líšni s týmito výsledkami (záverečné poradie sa nevyhlasovalo, v neoficiálnej tabuľke sme skončili na 2.mieste):

FK Rača – SK Sigma Olomouc 1 : 3  (Dominík)

Výborný zápas, súper mal viac z hry, naši statočne odolávali. Úplne to vystihujú slová rozhodcu po zápase: “skvelý zápas z oboch strán”.

FK Rača – 1.SK Prostějov 7 : 1 (Janči 2, Lisický 2, Bednárik, Horváth, vlastný)

Račianska kanonáda sa rozbehla naplno: za 16 minút sme strelili 7 gólov po krásnych kombináciách aj strelami z diaľky, či po rohoch.

FK Rača – SK FŠ Třebíč  3 : 0 (Janči, Lang, Lisický)

Snaživý, urastený súperi kombinovali,ale našu obranu sa im prekonať nepodarilo. My sme strelili góly po rýchlych protiútokoch.

FK Rača – FKP Dúbravka 0 : 1

Bratislavské derby na záver turnaja. Súper sa v 1.minúte po jedinej strele ujal vedenia, ktoré aj vďaka našej nepresnej koncovke udržal až do konca.

20190127_Brno

Ďalšia časť tímu sa zúčastnila ďalšieho kola ZHL prípraviek o pohár predsedu OBFz Bratislava mesto  Na Pántoch, kde odohrala 1.kolo finálovej skupiny.

FK Rača  – MFK Rusovce 7 : 1 (Bachan 2, Almáši, Minár, Trnka, Nižnan, J.Červinka)

20190127 Panty

Tabuľka finálovej skupiny v kategórii U 11 :

TABUĽKA                             R       P        Skóre       Body

1. Rača „U 11“                3        3       0       0           26:2          9

3. Vrakuňa                      3        2       0       1             6:9          6

4. Vajnory „A“                3       1        0       2            6:20        3

4. ŠK Bernolákovo         3       1        0       2            6:20         3

6. Rusovce                       3        0         0       3           2:14         0