LP Domino – FK Rača 6:1(3:1) BCT – FK Rača 1:0(1:0) FK Rača – ŠK Vrakuňa 3:0(0:0) FK Šamorín – FK Rača 1:6(0:3) FK RAČA – ŠKP 1:1(1:1)

Zápas na Domine som nevidel ale tri vlastné góly niečo napovedajú.

Stretnutie na BCT som videl len ako divák , keď už domáci viedli 1:0, hrali sme na jednu bránu, bohužial tam chýbalo viac chcenia a zdravej agresivity. Chceli sme to hrať po krídlach, ale malo to byť viac do kolmíc to je môj názor. Ihrisko BCT nám moc nesedí ale domáci mali naozaj výbornú defenzívu.

Zápas s Vrakuňou bol prvý polčas z našej strany málo pohyblivý a málo nápaditý. Súper bol hratelný. Po polčase sme vymenili troch hráčov a náš pohyb sa skvalitnil. Nový chlapec Štvrtecký najprv otvoril skóre a o chvíľu pekne zakončil akciu strelou zo 16ky. Potom pridal gól strelou zo 16ky Voltemar a chlapci z Rače zaslúžene zvítazili. Vidím že je veľké plus ak hrajú chlapci zo žiakov a vôbec sa netratia ba práve naopak.

Zápas v Hamuliakove s tvrdými domácimi ambicióznymi chlapcami FK Šamorín, sme zahrali skvele kombinačne a s chladnou hlavou. Ich ambície sme uzemnili za asi 30minút. Po peknej nahrávke Ondreja, Denis pretlačil loptu do brány. Potom po krásnej akcii na jeden dotyk Ondrej volejom trafil z asi 25m k tyči. Posledný gól polčasu dal dobre hrajúci Andrej , ktorý bol omnoho aktívnejší ako minulý zápas, krásne po peknej kombinácii trafil opačnú šibenicu. Po polčase sme prestriedali aby si všetci zahrali a to si ani Šimon nezahral vôbec lebo môžu striedať len 4 chalani .Domáci bol tvrdí ostrí chlapci, tak som niektorých dal radšej dole aby sme predišli zraneniu. Druhý polčas ich hneď schladil Kindo a po peknom sóle a 11ke upravil na 4:0. Potom sa však zbytočne natlačil na hráča ktorý rozumne padol a bola 11ka na 4:1. Potom sme hrali rozumne a z rýchlych útokov sme mohli pridať viacero gólov, keby sme mali presnú mušku. Góly pridali Štvrtecký, a Baláž z 11ky.