PRIHLÁSENIE DETÍ DO FK RAČA

2008 foto

Privítame šikovných chlapcov aj dievčatá, ktorý by chceli začať hrať futbal najmä z ročníkov 2007 – 2010.

Určite privítame aj nadaných starších hráčov, prípadne aj mladších.

NÁJDEŠ TU VEĽA NOVÝCH , ZAŽIJEŠ VEĽA ZÁBAVY, ZDOKONALÍŠ SA V POHYBOVEJ PRÍPRAVE A SPRAVÍŠ PRVÉ FUTBALOVÉ KROKY POD DOHĽADOM SKÚSENÝCH A OBETAVÝCH TRÉNEROV.

NÁJDEŠ NÁS NA UMELEJ TRÁVE ZA GYMNÁZIOM HUBENÉHO ,  každý pondelok a piatok od 17:00 (kontakt – tréner Ščibrány –  dscibrany@gmail.com).

Ak ste šikovný , plný energie a chuti  a chcete skúsiť začať s futbalom príďte pozrieme sa na Vás, vyskúšate to a my Vám poradíme či sa hodíte na futbal, alebo iný šport.

Ak ste sa presťahovali do RAČE a okolia, alebo ste prestali hrať v inom klube, príďte medzi nás , radi Vás privítame v  FK RAČA. Sme rodinný klub otvorený všetkým ,ktorí majú chuť a nadanie.

• andre slezakova

mam zaujem prihlasit mojho 7 rocneho syna z tbiliskej skoly na tento sport.od malicka rad hra futbal.aj v televizori sleduje kazdy zapas

• andre slezakova

mam zaujem.aby moj syn patril medzi vas.0944025921