U-9 young talents Močenok 2. miesto

Dňa 26.11.2016 sme sa zúčastnili kvalitného a dobre zorganizovaného turnaja. Jediná nevýhoda bola tá, že turnaj trval skoro 9 hodín a boli veľmi dlhé pauzy medzi zápasmi. Organizátori si dali záležať na podujatí. Naši chalani si zaslúžia veľké plus za reprezentáciu, výkony a do konca aj správanie. Statočne bojovali aj keď trošku menšom počte keďže máme veľa hráčov chorých a v ten deň sme mali ešte jeden zápas. Tak to zvládli na výbornú. Za celý turnaj sme dostali iba dva góly a suverénne vyhrali skupinu bez straty bodu. Vo finále sme sa stretli s Duklou Bansky Bystrica, kde na finále sme nemali síl ani my a ani súper. Preto museli rozhodovať až penalty. Na ktoré súper nakoniec vyhral keď premenil všetky a od nás sme jednu nedali. Škoda toho finále, škoda, že sa hralo až po 7 zápasoch keď sme mali pauzu. Keby že hráme hneď po skupinách bol by to lepší a živší futbal. Treba spomenúť že okrem druhého miesta sme si odniesli aj individuálne ocenenie a to najlepšieho brankára turnaja ! Čo je tiež fantastické. Jediná škoda je tá, že strelecky sa presadili len Rudy s Rasťom. Chlapci podali skvelý bojový výkon, škoda, že niekedy to bolo statické troška.

Zostava:

David Dzuba, Martin Žitný, Leon Kocian, Matúš Kocian, Rudolf Pajdlhauser, Rastislav Tanglmayer, Daniel Luknár.

Zápasy:

FK Rača – FC Petržalka akdémia 3:1  Góly: Rasťo, Rudy 2