U 9 – Na úvod roka 2.miesto v Hodoníne.

V posledný deň vianočných prázdnin v nedeľu 7.1.2018  sme sa zúčastnili turnaja v krásnej športovej hale TEZA v Hodoníne. Vzhľadom k tomu, že na turnaj sme vycestovali po trojtýždňovej tréningovej absencii bol náš výkon prijateľný, aj keď určite vieme hrať aj lepšie. Obsadili sme celkové 2.miesto, ale najväčším prínosom bol fakt, že po pauze sa chalani aspoň rozhýbali… Získali sme aj individuálnu cenu : Tobi bol vyhodnotený ako najlepší hráč turnaja ! Na výborne zorganizovanom turnaji bola jediným negatívom nevhodne zvolená zápasová lopta (futsal č.4)-bola pre prítomných hráčov príliš ťažká.

Ďakujeme za pozvanie,radi sa turnaja zúčastníme aj v budúcnosti. Poďakovanie patrí aj našim hráčom a aj rodičom za odvoz a povzbudzovanie.

FK Rača reprezentovali: Ferko Tolt, Jarko Červinka, Luky Červinka, Dado Lang, Samo Nižnan, Tobias Janči, Domčo Bachan, Jonáš Minár, Damián Lisický.

20180107_Hodonin 2 20180107_Hodonin Tobi 20180107_Hodonin

Zápasy FK Rača :

FK Rača – 1.SC Znojmo 0 : 1

FK Rača – FK Hodonín “K” 1 : 1 ( Minár)

FK Rača – FK Hodonín “F” 1 : 0 (Lisický)

FK Rača – NMŠK Bratislava 3 : 0 (J.Červinka, Lisický, Lang)

FK Rača – MIRAVA 4 : 0 (J.Červinka 3,Bachan)

FK Rača – Slovan Duslo Šaľa 4 : 0 (Bachan, Lisický, Janči, Nižnan)

FK Rača – PŠC Pezinok 1 : 1 (Janči)