U 9 – V Hodoníne na 3.mieste !

Termín: 22.12.2018
Kategória : U 9
Miesto : športová hala TEZA Hodonín
Počet družstiev : 7

Ihrisko : 40 x 20m

Brány : 3 x 2 m
Hrací systém : každý s každým
Hrací čas : 18 minút
Počet hráčov : 1 + 4
Umiestnenie: 3. miesto

ZOSTAVA :

Lang Adam, Markovič, Ščibrány, Havran, Cintula, Havel, Teplý a pomohol nám aj David Lang

U 9 2212018 Hodonin

VÝSLEDKY FK RAČA:

FK Rača – Heršpice 4:0  (Ščibrány 3, Markovič)
FK Rača – Kroměříž 3:3 (Lang, Ščibrány, Cintula)
FK Rača – Znojmo 2:0 (Teplý 2)
FK Rača -Hodonín K  1:0(Havel)
FK Rača – FC Petržalka 1:1 (Ščibrány)
FK Rača – Hodonín F 2:3 ( Ščibrány 2)

HODNOTENIE TURNAJA :

V sobotu 22. decembra sa náš tím kategórie U 9 zúčastnil predvianočného turnaja v Českom mestečku Hodonín. Nakoľko to bolo len pár dní pred sviatkami išli sme v menšom počte hráčov ale aj napriek tomu chalani podali neskutočné výkony a skončili sme na peknom treťom mieste s trofejou.

Chalani zo 6 zápasov dokázali vybojovať 3 výhry, 2 remízy a len jednu prehru ktorá môže najviac mrzieť a prišla práve v poslednom
zápase a delila nás od prvého miesta na turnaji,  ale i napriek tomu chalani nesklonili hlavy  a snažili sa bojovať do poslednej minúty zápasu. Nakoniec sme si odniesli pekný darček v podobe 3. miesta a krásneho pohára plus každý hráč dostal medailu. Na záver sa ešte
odovzdávali individuálne ocenenia a práve jedno ocenenie za najlepšieho hráča celého turnaja si odniesol z našich radov Dominik Ščibrány. Celý turnaj bol fantasticky organizačne zvládnutý a niesol sa vo vianočnej atmosfére. Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí neprestali chlapcov do posledného zápasu podporovať a vytvárali ešte krajšiu atmosféru celému turnaju.

Domco Hodonin 2212018